Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Поліцейські викрили службових осіб у незаконній передачі 10 га земель лісового фонду

26.03.2021

3м2 Редактор

Лісова земельна ділянка на Київщині була передана у приватну власність фізичним особам для будівництва житлових будинків та господарських споруд. Посадовим особам сільської ради загрожує до шести років позбавлення волі.

Слідчі управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Національної поліції України за оперативного супроводження працівників Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрили  незаконну передачу землі лісового фонду у приватну власність фізичним особам. 

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що у 2020 році посадові особи однієї із сільських рад Київської області, зловживаючи своїм службовим становищем, сприяли  передачі 10 гектарів лісової ділянки фізичним особам. Відведена земельна ділянка лісового фонду призначалася для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Відповідно до законодавчих норм – землі лісогосподарського призначення не можуть передаватись у приватну власність.

Сьогодні, 25 березня, у  Києві та Київській області правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків. У результаті вилучено документацію щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

За незаконні оборудки фігурантам загрожує до шести років позбавлення волі. 

Теги:

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021