Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Поліція підозрює забудовника ЖК «Міністерський» в махінаціях з квартирами

04.11.2019

3м2 Редактор

У Києві назріває черговий будівельний скандал: близько 200 інвесторів ЖК «Міністерський» (по вул. Кондратюка, 3, 5 і 7) ризикують залишитися без куплених ними квартир.

В даний момент замовник будівництва – ПрАТ «Енергополь Україна» – не допускає генпідрядника на будівельний майданчик четвертої черги житлового комплексу. Справа з будівництвом розслідує Нацполіція – частина квартир у всіх чергах ЖК «Міністерський» була заарештована судом.

Як стало відомо KиївВласть, визначенням від 4 жовтня 2019 року Голосіївський районний суд Києва наклав арешт на ряд квартир і нежитлових приміщень в ЖК «Міністерський» (справа № 752/20622/19).

26 квітня 2019 року в ЕРДР Головним управлінням Націполіціі Києва було внесено відомості про відкриття кримінального провадження № 12019100050003152 за ознаками злочину, передбаченого ч.4. ст. 190 КК України – шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою. Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Все почалося з того, що 23 квітня 2019 року в Оболонське районне відділення Нацполіціі Києва надійшла заява від громадянина за фактом шахрайських дій в особливо великих розмірах.

В матеріалах справи повідомляється, що цей громадянин у 2018 році уклав інвестиційний договір з ТОВ «Компанія з управління активами «Імідж Фінанс», розташованому за адресою: Київ, вул. Кондратюка, 5, з метою придбати квартиру в ЖК «Міністерський». При цьому, в умовах договору було зазначено, що будівництво вищевказаного комплексу буде завершено в другому кварталі 2018 року, а саме – в червні.

Після закінчення зазначеного терміну забудовник в усній формі повідомив інвестору, що будівництво ЖК «Міністерський» вчасно завершити неможливо, і терміни будівництва були продовжені до четвертого кварталу 2018 року, а саме – до грудня місяця.

«Приблизно через півроку він разом з ініціативною групою, до якої входять інші інвестори, зустрілися з директором замовника будівництва (ПрАТ” Енергополь Україна “), який в письмовій формі, а саме у вигляді гарантійного листа від 26 листопада 2018 року, повідомив, що ЖК “Міністерський” буде добудовано і введено в експлуатацію, а квартири будуть передані інвесторам у власність в травні 2019 року », – йдеться в матеріалах справи.

В даний час ЖК «Міністерський» недобудований, ПрАТ «Енергополь Україна» не вклалось в терміни, які були вказані в гарантійному листі. Інвесторам в усній формі були вказані чергові терміни здачі ЖК – четвертий квартал 2019 року.

В матеріалах справи повідомляється: нещодавно інвесторам стало відомо, що ПрАТ «Енергополь Україна» не допускає на будівельний майданчик генерального підрядника – ТОВ «Будакс». На думку заявників, це ставить добудову ЖК «Міністерський» під сумнів. Також, їм стало відомо, що ПрАТ «Енергополь Україна», продовжує продавати квартири в ЖК «Міністерський», хоча дома повністю профінансовані інвесторами, і це дає підстави вважати, що квартири в будинках реалізуються повторно.

Статьи по теме
Новини
По завершенню місцевих «локдаунів» ціни на нерухомість можуть зрости в середньому на 5%, — АФНУ

По завершенню місцевих «локдаунів» вартість об’єктів в різних сегментах нерухомості може зрости в середньому на 5%. Таку думку висловив Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів)…

21 / 04 / 2021

Новини
Зелені зони біля ЖК: 5 варіантів новобудов

3m2 зібрав ЖК, які будують поруч з зеленими зонами. BOSTON CREATIVE HOUSE Адреса: Оболонський район, просп. Степана БандериЦіна: від 30…

21 / 04 / 2021

Новини
У Київраді пропонують створити ландшафтний заказник «Протасів Яр»

На засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, яке відбулось сьогодні, депутати проголосували за створення ландшафтного заказника місцевого значення «Протасів Яр». Про це повідомляє…

21 / 04 / 2021

Рейтинги
5 ЖК, де можна купити квартиру в іпотеку під 7%

В Україні почала діяти програма «Пільгова іпотека». Покупці нерухомості можуть оформити іпотеку під 7% річних. Іпотечний кредит дають на строк…

21 / 04 / 2021