Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Посольство США готове допомогти в реставрації будинку Сікорського

16.02.2021

3м2 Редактор

Українська бізнес-група DCH, Посольство США та американська корпорація Sikorsky Aircraft мають намір профінансувати відновлення садиби авіаконструктора Ігоря Сікорського на вулиці Ярославів Вал у Києві. Про це повідомляється у прессрелізі DCH.

DCH, яка займається інвестиціями та будівництвом, пояснює своє бажання взяти частину витрат на рестраврацію та забезпечити виконання будівельних робіт програмою корпоративної соціальної відповідальності.

Посольство США заявило про наміри допомогти з реставрацією у грудні 2020 року, оскільки «Ігор Сікорський є видатним україно-американцем».

Триповерховий флігель Сікорських, зведений на місці одноповерхового дерев’яного фасадного будинку на початку ХХ століття, є пам’ятником історії та архітектури національного значення.

З 2016 року садиба Сікорського перебуває на балансі ДП «Готель Козацький» Міністерства оборони України.

Міський голова Віталій Кличко вже багато років заявляє про наміри повернути пам’ятку місту та створити в ній музей авіаконструктора.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021