Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як вирішується у Києві проблема хрущовок

21.10.2020

3м2 Редактор

В інтерв’ю одному з українських телеканалів Кличко повідомив про плани знесення «хрущовок» на території житлового масиву Лісовий Деснянського району в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту. Що, начебто, вже враховано у новому Генплані столиці.

В КМДА «Мінфіну» підтвердили, що столична влада дійсно має відповідні плани. Вже завершена інвентаризація застарілого житлового фонду, призначеного під знесення. Наразі триває робота над Програмою комплексної реконструкції. Над її проєктом Департамент будівництва та житлового забезпечення працює разом із приватним підприємством «Інститут Урбаністики».

В «Інституті Урбаністики» нам пояснили, що закінчили роботу на першими двома етапами програми.

«Перший – це аналітично-дослідний етап. Ми опрацювали нормативну і законодавчу базу, вивчили вітчизняний і закордонний досвід, проаналізували інформацію по 5,4 тис. будинків, які відносяться до застарілих. Під час другого було визначено території і згруповані будинки, як об’єкти потенційної реконструкції», – деталізує директор підприємства Алла Плешкановська.

Вона також повідомила, що у цьому році мав розпочатися третій етап, який передбачає обстеження технічного стану будинків. На це знадобиться не менше пів року. Але роботи так і не стартували, оскільки міський бюджет коштів не виділив.

Чи буде продовжено цей проект – велике питання. Адже, за офіційним кошторисом КМДА, на реконструкцію столичних «хрущовок» потрібно не менше $2,7 млрд. Для порівняння, доходи столичного бюджету в цьому році заплановані на рівні 58,826 млрд грн або близько $2 млрд.

Теги:

Статьи по теме
Новини
В Києві стартував конкурс енергоефективних проєктів у житлових будинках ОСББ та ЖБК

Відбулось засідання Комісії для проведення конкурсу енергоефективних проектів у житлових будинках Києва, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках…

27 / 11 / 2020

Новини
ЖК Києва з парками та скверами поруч

3m2 зібрав ЖК, де можна буде прогулюватися парками або скверами прямо на території новобудови або в зелених зонах, розташованих в…

27 / 11 / 2020

Новини
У Деснянському районі розпочато будівництво ЖК Q-smart, частину квартир в якому отримають постраждалі інвестори «Еліта-Центр»

Новини компаній Edelburg Development повідомляє про запуск нового проєкту комфорт-класу на вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі Києва —…

26 / 11 / 2020

Новини
У ЖК O2 Residence закінчили благоустрій першої черги набережної

Новини компаній У O2 Residence виконано всі роботи з благоустрою першої черги набережної. Завершено будівництво фундаменту променаду, для мощення якого…

26 / 11 / 2020