Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Прокуратура через суд вимагає стягнути з забудовника 12 млн грн пайової участі на розвиток інфраструктури столиці

17.01.2023

3м2 Редактор

Оболонською окружною прокуратурою міста Києва відреаговано на факт порушення державних інтересів забудовником, який ухилився від сплати коштів для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Києва. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.


Встановлено, що у травні 2019 року одним із забудовників отримано дозвіл на виконання будівельних робіт із будівництва житлових будинків з прибудованими нежитловими приміщеннями в Оболонському районі м. Києва, площею понад 42 тис. кв. м.
 
Ввівши об’єкт в експлуатацію, товариство не виконало вимог законодавства щодо обов’язкової сплати коштів пайової участі, які мали б піти на створення і розвитку інфраструктури міста Києва.
 
Реагуючи на виявлені порушення, Оболонська окружна прокуратура міста Києва пред’явила до суду позовну заяву про стягнення з забудовника на користь територіальної громади столиці коштів пайової участі у розмірі понад 12 млн гривень.

У випадку руйнування будівлі, в якій ви перебуваєте, варто спробувати залишити її якнайшвидше. Однак, якщо зробити це неможливо - дотримуйтесь певних правил, про які розповіли в …

За підтримки італійського фонду Terre des Hommes триває відновлення 4-х багатоповерхових будинків в Ірпені, які зазнали ушкоджень через загарбницьке вторгнення рф. Про це повідомила Ірпінська міська рада. Наразі відновлюють ОСББ «Еверест», …

Статьи по теме
Новини
Оприлюднено лютневі тарифи на газ для населення

У лютому 2023 року вартість газу для населення залишиться незмінною в рамках річних тарифів. Ціни на наступний місяць коливаються в межах 7,70–9,99 грн за куб….

02 / 02 / 2023

Новини
Заявки на участь у програмі «ВідновиДІМ» подали 58 ОСББ із 4 регіонів України

В Ірпені відновили перші чотири будинки за програмою Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ», повідомила пресслужба фонду. Згідно з повідомленням, у програмі взяли участь об’єднання співвласників багатоквартирних будинків…

02 / 02 / 2023

Новини
У Києві дали субсидію на оплату комуналки власникам елітних квартир

У Києві субсидія на оплату комуналки була призначена навіть власникам елітних квартир, що коштують понад 10 мільйонів гривень, розповів obozrevatel.. Суперпрестижна київська локація — ЖК «Бульвар фонтанів»….

02 / 02 / 2023

Новини
Інвестори ЖК «Міракс» просять завершити будівництво їхнього ЖК

Інвестори ЖК «Міракс» просять владу Києва натиснути на забудовника, який, за їхніми словами, обіцяв здати житловий комплекс наприкінці 2019 року, але досі цього не зробив….

01 / 02 / 2023