Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Пустир біля метро «Олімпійська». Знов будівництво, а не парк

17.08.2020

3м2 Редактор

Господарський суд Києва визнав дійсною додаткову угоду про поновлення договору оренди ділянки площею 0,47 гектара на вулиці Антоновича, 52-54 біля метро «Олімпійська», повідомляють Наші гроші.

Раніше за цією адресою розташовувалося трамвайне депо. За мера Олександра Омельченка будівлю знесли і 2005 року ділянки передали у приватну власність для подальшої забудови. Більшу частину ділянки – понад чотири гектари – передали в оренду фірмі «Т.М.М.» для будівництва багатоповерхового житлового комплексу.

Будівництво на жодній з ділянок так і не розпочалося, а згодом котлован затопило підземними водами річки Либідь.

Пустир перетворився на гай з озерами, що сформувалися з затопленого котловану. Кияни запустили петицію з вимогою створити на місці колишнього будмайданчика парк. У червні 2020 року Київрада підтримала цю пропозицію. Одночасно з цим невідомі вирубали майже всі дерева на ділянці.

Попередній договір оренди припинив свою дію 2015 року, а «Гарден Сіті» звернулася з клопотанням про поновлення лише у 2018 році. У Київраді, яка виступала відповідачем у суді, вважають, що таким чином забудовник пропустив терміни.

Представники Київради також зазначили, що ділянка надавалася з метою будівництва житлового комплексу з ТРЦ, проте досі нічого не збудовано, відтак переважного права на поновлення оренди у фірми немає. Втім, суд ці доводи відкинув.

Відтак договір оренди на п’ять років поновлено починаючи з травня 2018 року.

В оренді у «Гарден Сіті» перебуває поруч ще одна ділянка площею 0,07 гектара, оренду якої фірма аналогічним чином хоче поновити через суд.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020