Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Рада продовжила мораторій на стягнення за валютними іпотечними кредитами

17.07.2020

3м2 Редактор

Рада підтримала законопроєкт №3640, цим самим продовживши мораторій на стягнення майна за валютними кредитами до 2022 року.

Цей законопроєкт 16 липня підтримали 349 народних депутатів.

Голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики нагадав, що чинний мораторій завершується у жовтні цього року.

Раніше Національний банк закликав не підтримувати законопроєкт депутата фракції «Слуга Народу» Олександра Дубінського, оскільки цей документ забороняє банкам урегулювати проблемні борги валютних позичальників, зокрема, 44 тис. договорів на загальну суму 29 млрд грн.

Нагадаємо,  мораторій було впроваджено безстроково у 2014 році під час початку війни й економічної кризи, проте за шість років частина валютних позичальників так і не почала обслуговувати кредити через відсутність важеля впливу.

У жовтні 2019 року запрацював новий кодекс про банкрутство, що передбачає механізм реструктуризації боргу іпотечних позичальників, який запрацює в повному обсязі, лише якщо буде скасовано мораторій.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020