Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Найбільш оплачувані робочі професії в будівництві

04.09.2020

3м2 Редактор

Як правило попит на послуги робітників збільшується в сезон будівельних і ремонтних робіт, а разом з ним зростає і ціна. Онлайн-сервіс замовлення послуг з’ясував, фахівці яких робітничих професій зараз мають найбільший попит і заробляють більше за інших. Про це пише Delo.

Попит на послуги покрівельників в 2020 році виріс на 13%, але середній чек при цьому не змінився і як і раніше залишається найвищим серед робітничих професій — 7500 грн за замовлення. Популярні завдання для них — гідроізоляція дахів і монтаж покрівлі з черепиці. В середньому майстри виконують 13 замовлень на місяць і можуть заробляти 97 тисяч гривень. Як правило послуги покрівлі надають компанії, в яких працює команда з декількох фахівців, тому сума може ділитися на всіх учасників бригади.

У розпал будівельного сезону майстри з укладання плитки виконують 10 замовлень на місяць і заробляють 52 тисяч грн. Середній чек — 5200 грн. У цьому році для них було створено майже 5,5 тисяч замовлень. Найчастіше просили викласти плитку у ванній або на кухні.

«Через карантин падіння попиту на послуги плиточників довелося на квітень – на 40% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, але вже в травні розрив скоротився на 20%, а в червні і липні і зовсім стабілізувався — 2658 замовлень», — розповідають в сервісі Кабанчик.

На заробіток малярів впливає сезонність. В середньому в місяць вони виконують 12 замовлень і заробляють 56 тисяч. Найпоширеніші завдання — шпаклівка, оздоблення, побілка і фарбування стін, а середній чек за роботу становить 4700 грн.

В цьому році у майстрів з покриттям робіт було 3800 замовлень. Середній чек виріс на 14% – 3400 грн. Найчастіше їх просили зробити укладку лінолеуму або паркетної дошки, демонтувати старе покриття і виконати стяжку. В середньому один майстер за місяць виконує 11 замовлень і може заробляти близько 37 тисяч грн.

Найбільше сезонність впливає на заробіток майстра по установці кондиціонерів, так як пік замовлень приходить з настанням перших спекотних днів. Тільки за літо на установку кондиціонерів українці витратили 10 млн грн. Це в 12 разів більше, ніж за попередні два місяці.

«У червні і липні через початок сильної спеки на установку кондиціонерів було 4000 замовлень, що в 9,5 разів більше, ніж за два попередні місяці, а середній чек за послугу збільшився на 25% — 2500 грн», — розповідають в сервісі.

Затребувані і штукатури. Для них з січня по липень на онлайн-сервісі було створено 4 тисяч замовлень, а середній чек підріс на 4% — 4600 грн. Найчастіше потрібно було підготувати стіни квартири під поклейку шпалер. При цьому в середньому один майстер за місяць закриває 6 замовлень і заробляє 27 тисяч грн.

Майстри по установці і ремонту вікон виконують 18 замовлень на місяць і заробляють 22 тисячі грн. Ціни на їхні послуги залежать від специфіки та обсягу роботи.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021