Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Школа поряд з домом: які ЖК пропонують навчатися у власному дворі

23.06.2021

3м2 Редактор

3m2 підібрав житлові комплекси, в яких працюють або готуються до відкриття приватні школи.

ЖК НИВКИ-ПАРК

Адреса: Святошинський район, проспект Свободи, 67
Ціна: від 23 500 грн/кв. м

У житловому комплексі комфорт-класу «Нивки-Парк» від забудовника «Інтергал-Буд» юні резиденти підуть до школи на території новобудови вже цієї осені. У комплексі буде працювати освітній заклад, розрахований на 100-120 дітей. Початкова школа розміститься в окремому триповерховому будинку. Поки вартість навчання не заявлена.

В рамках проєкту ЖК «Нивки-Парк» передбачено будівництво дванадцяти будинків різної висотності — по 12, 16-17 поверхів.Продовжити прогулянки можна в розташованому поруч з комплексом великому парку з озерами «Нивки». Територія комплексу закрита від авто і сторонніх.

У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири. Є у продажу і дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 23 500 до 45 000 гривень.

ЖК будують в кілька черг, найближчу повинні здати в 2 кварталі 2021 року.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 41 100 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky 1 вересня почне роботу освітній кластер RYBALSKY Family Port. Відкриє двері для учнів Міжнародна космічна школа ISPACE.SCHOOL. Заклад розрахований на 500 учнів. Передбачається поглиблене вивчення англійської мови за кембридзькими підручниками. З 1 класу учні школи зможуть навчатися дистанційно в американській школі. Крім того, діти зможуть відвідувати студії розвитку, спортивні секції та гуртки. Освітній комплекс з власною закритою територією: у дворі розташований дитячий майданчик, а на даху школи — поле із захисною сіткою, де учні зможуть грати в футбол, баскетбол та інші спортивні ігри. На першому поверсі буде розташований сімейний коворкінг, буде працювати кафе. Також розпочне роботу дитячий сад.

Вартість навчання за 10 місяців $7500.

Житловий район Rybalsky будують компанії Perfect Group і SAGA Development. Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів. У ЖК доступні до інвестування 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та 5-кімнатні квартири. Вартість квадратного метра становить 42 300–86 900 грн.

Комплекс будують в кілька черг, частину житла вже ввели в експлуатацію. Найближчий до здачі будинок №5 буде введений в експлуатацію в 2 кв. 2021 року.

ЖК Новопечерські Липки

Адреса: Печерський район, вул. Михайла Драгомирова, 1, 3, 5, 12, 14, 16б, 18а, 20а
Ціна: від 71 850 грн/кв. м

Кілька приватних шкіл працюють в ЖК «Новопечерські Липки». Жителі можуть віддати дитину Новопечерську школу. У школі вивчають англійську мову, а також французьку, іспанську, німецьку або китайську на вибір. У старших класах діти на вибір можуть вчиться за програмою фізико-математичного, економічного, гуманітарного або хіміко-біологічного напрямку, що передбачає більш глибоке вивчення певних дисциплін. З 8 класу, можна закінчити програму, ліцензовану Манітобським Міністерством освіти, що дає можливість вступати до закордонних вишів без додаткових підтверджень вітчизняного атестата.

Вартість навчання за рік — від $11 000.

Також в комплексі працює Британська міжнародна школа. Тут пропонується повний цикл середньої освіти. Від дитячого садка до 6 класу діти вчаться за британською навчальною програмою. Від 7 до 9 класу учні проходять навчання за Національною навчальною програмою Англії. В кінці 9 класу знання учнів оцінюють за результатами іспитів Cambridge Checkpoint. Учні 10 та 11 класів готуються складати іспити на отримання Кембриджського міжнародного атестата про повну загальну середню освіту Cambridge IGCSE. Учні 12 та 13 класів можуть навчатися за програмою отримання міжнародного диплома про повну загальну середню освіту IB Diploma. Школа також пропонує подвійну навчальну програму для тих, хто хоче отримати атестат українського зразка.

Вартість навчання за рік від $17 000.

ЖК «Новопечерські Липки» розвиває компанія City One Development.

Проєктом передбачено будівництво 31 будинки заввишки 6-30 поверхів. До інвестування доступні двокімнатні та трикімнатні квартири. Житло продають за ціною 71 850 гривень за квадратний метр.

Черговий будинок буде добудований до 1 кварталу 2022 року.

ЖК КОМФОРТ ТАУН

Адреса: Дніпровський район, вул. Регенераторна, 4
Ціна: від 34 800 грн/кв. м

У ЖК комфорт-класу «Комфорт Таун» працює культурно-освітній центр «Академія сучасної освіти А +», що включає початкову школу повного дня, дитячий сад, центр раннього розвитку, музичну, танцювальну і спортивні школи, художню студію, мовний центр, студію дитячого фітнесу та центр вивчення іноземних мов. Вартість навчання за рік від 200 000 гривень.

ЖК «Комфорт Таун» — проєкт від компанії КАН Девелопмент.

У комплексі буде 25 будинків висотою від 6 до 16 поверхів. Комплекс закритий від сторонніх, охороняється.

У комплексі можна придбати одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, квадратний метр коштує 34 800–65 600 гривень. Квартири продають в уже добудованих будинках. У планах будівництво шостої черги, вона зараз на стадії проєктування.

ЛІКО-ГРАД

Адреса: Голосіївський район
Ціна: пропозиції тільки на вторинному ринку

У «Ліко-Град» працює школа Liko School. Є три підрозділи: початкова школа, класи базової середньої освіти та профільного навчання в старших класах. У школі поглиблено вивчають англійську мову, практикують білінгвальні заняття. У другій половині дня після уроків діти можуть отримати додаткову освіту, на базі школи відкриті різноманітні творчі майстерні, спортивна школа та STEM-центр.

Вартість навчання за 9 місяців 225 000 гривень.

«Ліко-Град» зводиться мікрорайонами, вже побудовані 3 таких мікрорайону. У кожному з ЖК по 4-12 багатоповерхових будинків. Всі будинки введені в експлуатацію, всі квартири продані.

Уповноважені банки у рамках держпрограми «Доступна іпотека 7%» станом на 22 червня підписали 461 кредитний договір на загальну суму 393,09 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну. На первинному ринку — 22,87%, на вторинному — відповідно 77,13%. Банки розглядають 782 заявок …

Новини забудовників У березні онлайн-медіа MC.today та компанія «Інтергал-Буд» оголосили про запуск інтерактивного конкурсу «ТОП творців найяскравіших бізнес-ідей 2020–2021 років». Результатом пошуку стали 66 ідей підприємців, …

Статьи по теме
Новини
Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud за травень 2023 року

Новини забудовників Alliance Novobud звітує щодо динаміки будівництва у травні на всіх майданчиках Alliance Novobud.  Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька,…

02 / 06 / 2023

Новини
Відпочинок на вихідні: скільки коштує оренда будинку на добу

Найбільшу суму за оренду житла (добового) за містом доведеться заплатити мешканцям Києва. Медіанна ціна становить 2 374 грн/добу. У Дніпропетровській області відпочинок обійдеться в 1 400…

02 / 06 / 2023

Новини
Закрите укриття у Києві. Затримано трьох чиновників та охоронця

У Києві затримали трьох чиновників та охоронця після того, як через закрите укриття у столиці 1 червня загинуло троє людей. Про це повідомляє  Офіс генерального прокурора…

02 / 06 / 2023

Новини
Київводоканал тимчасово не приймає показники лічильників

З 1 по 9 червня «Київводоканал» не прийматиме показники лічильників. Наразі облікові бази закриті. Про це повідомили у пресслужбі компанії. Як зазначають фахівці, у цей час відбувається обробка даних…

02 / 06 / 2023