Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Спадкоємці зможуть подати заяву на компенсацію за зруйноване житло ще до отримання права на спадщину

19.01.2023

3м2 Редактор

Заява про надання компенсації за знищене війною житло може бути подана спадкоємцем власника житла ще до отримання свідоцтва про право на спадщину. Про це розказала у фейсбук депутат Олена Шуляк.

У такому разі свідоцтво про право на спадщину подається додатково після його отримання. Це закладено у законопроекті №7198, який Верховна Рада має незабаром голосувати у другому читанні.

«Ми розуміємо, що серед власників зруйнованого житла є зниклі безвісті, є загиблі на окупованих територіях. Це ускладнює юридичне оформлення права на спадщину. Тому парламент пішов назустріч спадкоємцям і передбачив у законопроєкті відповідну норму», — зазначила Шуляк.

“Ми розуміємо, що серед власників зруйнованого житла є зниклі безвісті, є загиблі на окупованих територіях. Це ускладнює юридичне оформлення права на спадщину. Тому парламент пішов назустріч спадкоємцям і передбачив у законопроєкті відповідну норму”, – зазначила Шуляк..


Теги:

Розробники додали до ЛУН Місто карту пунктів, де приймають одяг на благодійність https://misto.lun.ua/charity. Зараз на карті близько 300 точок, передусім в Києві, є кілька …

Найближчими днями буде визначено, які квартири можна відбудувати, а які потребуватимуть демонтажу. Також мерія виплачуватиме до мільйона гривень кожній постраждалій родині, що втратила житло. Ще …

Статьи по теме
Новини
Оприлюднено лютневі тарифи на газ для населення

У лютому 2023 року вартість газу для населення залишиться незмінною в рамках річних тарифів. Ціни на наступний місяць коливаються в межах 7,70–9,99 грн за куб….

02 / 02 / 2023

Новини
Заявки на участь у програмі «ВідновиДІМ» подали 58 ОСББ із 4 регіонів України

В Ірпені відновили перші чотири будинки за програмою Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ», повідомила пресслужба фонду. Згідно з повідомленням, у програмі взяли участь об’єднання співвласників багатоквартирних будинків…

02 / 02 / 2023

Новини
У Києві дали субсидію на оплату комуналки власникам елітних квартир

У Києві субсидія на оплату комуналки була призначена навіть власникам елітних квартир, що коштують понад 10 мільйонів гривень, розповів obozrevatel.. Суперпрестижна київська локація — ЖК «Бульвар фонтанів»….

02 / 02 / 2023

Новини
Інвестори ЖК «Міракс» просять завершити будівництво їхнього ЖК

Інвестори ЖК «Міракс» просять владу Києва натиснути на забудовника, який, за їхніми словами, обіцяв здати житловий комплекс наприкінці 2019 року, але досі цього не зробив….

01 / 02 / 2023