Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Стало відомо, коли КГС прийме всі об’єкти Укрбуду і за які кошти буде добудовувати

20.08.2020

3м2 Редактор

Холдингова компанія Київміськбуд сподівається підписати меморандум з Державною іпотечною установою про фінансування добудови об’єктів Укрбуду на суму близько 2 млрд грн. Про це повідомив президент Київміськбуду Ігор Кушнір в інтерв’ю виданню Mind.

«Ми з фахівцями ДІУ розробили алгоритм дій, згідно з яким вони можуть викупити у нас квартири на 2 млрд грн. Цих грошей вистачить на добудову всіх об’єктів. Підписали відповідний меморандум», — сказав топ-менеджер.

До цього Київміськбуд добудовував об’єкти Укрбуду за рахунок власних фінансових резервів.

«Під кожен майданчик у нас сформовані фінансові резерви, рівні кошторисної вартості будівництва. Тому Київміськбуд закінчить свої об’єкти в будь-якому випадку… Немає жодного об’єкта, який би холдинг не завершив , — зазначив Кушнір.

За словами Ігоря Кушніра, до кінця нинішнього року (або навіть до середини осені) Київміськбуд прийме всі недобудовані об’єкти Укрбуду. Їх налічується 22, тобто залишилося прийняти ще 9 комплексів.

Кількість інвесторів Укрбуду, які постраждали від краху компанії, становить близько 13 тисяч осіб (а з урахуванням членів їх сімей – близько 40 тис. осіб).

Крім об’єктів Укрбуду, Київміськбуд зараз веде будівництво 20 власних житлових комплексів.

Статьи по теме
Новини
Микитась заявив, що не винен у проблемах «Укрбуду»

Максим Микитась дав письмове інтерв’ю з камери СІЗО виданню НВ, в якому заявив, що він абсолютно не винен у звинуваченнях,…

24 / 09 / 2020

Новини
Постраждалі від «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі

Частина постраждалих від афери «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час наради з представниками потерпілих від «Еліта-Центр»….

24 / 09 / 2020

Новини
У Києві з’явиться 18 нових скверів і 1 парк

Менше шуму й більше зелених зон: депутати Київради на засіданні профільної комісії затвердили створення нових скверів і парку. Про це на своїй сторінці у Facebook…

24 / 09 / 2020

Новини
В Україні створять Реєстр прав на об’єкти незавершеного будівництва для запобігання шахрайств с забудовами

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час зустрічі міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного…

24 / 09 / 2020