Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК Standard One введено в експлуатацію

10.12.2019

3м2 Редактор

Новини компаній

Житловий комплекс Standard One від девелопера KDD Engineering , що розташувався на вул. Василькіська 100А, навпроти ВДНХ, у жовтні отримав від Державної архітектурно-будівельна інспекції України (ДАБІ) Сертифікат про введення в експлуатацію.

Процес оформлення та передачі всіх необхідних документів вже розпочато, тому інвестори та майбутні мешканці вже дуже скоро отримають пакет необхідних документів та ключі від своїх квартир, які повністю готові для життя, йдеться у повідомленні забудовника.

Нагадуємо, що Standard One —  житловий комплекс з готельними сервісами та розвиненою інфраструктурою, де всі квартири реалізовано з дизайнерським ремонтом, меблями та технікою. 

Для тих, хто не встиг придбати апартаменти,  компанія розробила зручний додаток по оренді, де в декілька кліків ви можете обрати та орендувати квартиру, не витрачаючи свій час та гроші на зустрічі з посередниками. 

При створенні проекту були враховані всі можливі потреби мешканців комплексу. Тут є власне кафе високого класу з сервісом доставки сніданків, добре оснащена пральня та зона коворкінгу, що дозволяє працювати у відповідній атмосфері, не віддаляючись від свого будинку.

Керуюча компанія може самостійно забезпечити обслуговування житла, що здається в оренду, зокрема приймати оплату. Організована багаторівнева система доступу в квартири, починаючи від входу на територію комплексу і закінчуючи доступом на поверх. Власникам надаються спеціальні електронні ключі, проводиться реєстрація гостей.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020