Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Столичний ДАБК не дозволив будівництво Центру розваг під «мостом Кличка»

02.03.2021

3м2 Редактор

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва 23 лютого відмовив ТОВ «Етрекс» у видачі дозволу на будівництво розважального центру в Центральному парку культури і відпочинку. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва, пише БізнесЦензор.

Підставами для відмови стала невідповідність об’єкта вимогам будівельних норм і неподання ряду необхідних документів.

Зокрема, в заявці не було інформації про узгодження проектної документації уповноваженим органом охорони культурної спадщини, а також проектної документації на будівництво.

Крім того, замовник будівництва не надав в ДАБК інформацію про внесення проектної документації до містобудівного кадастру, а також ряд інших документів.

Містобудівні дані і обмеження на це будівництво було видано «Етрекс» в березні 2013 року. У серпні 2018 року фірма отримала експертний звіт за цим проектом, що передбачає зведення двоповерхової будівлі площею 530 кв. м.

Будівництво заплановано на ділянці площею 0,9 га. Поруч в оренді ТОВ «Етрекс» ще дві ділянки площею 0,22 га і 0,45 га по вул. Володимирський узвіз, 4 і 6. Ці ділянки фірма отримала в оренду в 2003-2004 роках під будівництво адміністративної будівлі, готелю і розважального комплексу. Термін оренди закінчується в 2028-2029 роках.

Як повідомлялося, в минулому році «Етрекс» через суд зобов’язав Департамент містобудування та архітектури КМДА надати йому містобудівні умови і обмеження для проектування готельного комплексу з громадськими приміщеннями на ділянці 0,45 га на Володимирському узвозі, 6. Відзначимо, що поряд з 0,76 га «Етрекс» ще 0,75 га (0,14 га і 0,61 га по вул. Володимирський узвіз, 4) знаходиться в оренді ПАТ «Будівельні технології».

При цьому на одній з ділянок, який орендує ПрАТ «Будівельні технології», стоять опори «моста Кличко».

Теги:

Статьи по теме
Новини
У Києві продовжуються масштабні прибирання

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. В усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021