Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Суд не дозволив будувати житло на Героїв Дніпра

31.07.2020

3м2 Редактор

Господарський суд Києва відмовився визнати протиправним і скасувати рішення Київради від 28 лютого 2019 г. «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованому на вул. Героїв Дніпра між будинками № № 38-е і 38-г в Оболонському районі Києва».

У 2005 р. Київрада передала ТОВ «Вілета» в оренду на 10 років ділянку площею 0,27 га на вул. Героїв Дніпра для будівництва житлового будинку. За договором забудову ділянки повинні були завершити до 2008 р.

З 2016 року «Вілета» через суд відновила оренду ділянки ще на 10 років. Але в лютому 2019 року Київрада розірвала договір оренди і надала ділянці статус скверу. Підставою для цього стало те, що ділянка для забудови більше трьох років не використовувалась і будівництво житлового будинку не велося. Крім того, громадськість виступала проти забудови, передають «Наші гроші».

«Вілета» звернулася до суду, вимагаючи скасувати рішення Київради. З’ясувавши всі обставини та вивчивши докази, суд в задоволенні позову відмовив.

Суд прийшов до висновку, що «Вілета» порушила умови договору щодо терміну забудови ділянки, що і стало підставою для розірвання договору оренди. Суд вказав, що Київрада діяла в рамках своїх повноважень, і підстав для скасування його рішення немає.

На ділянці планувалося будівництво 16-поверхового житлового будинку з підземним паркінгом.

Статьи по теме
Новини
Інвестори Аркади звернулись за допомогою до Олени Зеленської

Тринадцять тисяч сімей і вкладників банку «Аркада» ризикують залишитися без житла. З 29 травня інвестори ведуть безстрокову акцію протесту з метою відстояти фінансування будівництва…

07 / 08 / 2020

Новини
На території зоопарку відкриють паркінг

У вересні на території столичного зоопарку відкриють новозбудований паркінг на понад 400 авто. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи…

07 / 08 / 2020

Новини
Хід робіт в ЖК Києва в серпні

3m2 традиційно інформує про хід робіт в ЖК Києва. ЖК ТЕРЕМКИ На об’єкті ЖК Теремки компанії «Інтергал-Буд» ведуться такі роботи:…

07 / 08 / 2020

Новини
Ціни липня по класам житла у Києві у валюті

У липні середня вартість кв.м в новобудовах Києва склала 25 200 грн / кв.м, що на 100 грн більше ніж…

07 / 08 / 2020