Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Суд визнав дійсним договір на будівництво «Чарівного міста»

26.02.2021

3м2 Редактор

Верховний суд України залишив в силі постанову Північного апеляційного господарського суду від 24.11.2020 р, яким визнано дійсним договір про будівництво комплексу «Чарівне місто».

Саме від цього рішення залежало подальше будівництво житлового комплексу та всіх прийнятих від компанії «Укрбуд» об’єктів. Адже саме за рахунок прибутку від продажу нерухомості в ЖК «Чарівне місто» «Київміськбуд» планував покрити дефіцит мінусових в фінансовому плані об’єктів, пише Стройобзор.

«Це рішення Верховного суду поставило остаточну крапку в процесі тривалого оскарження договору про будівництво ЖК” Чарівне місто “. Це ставило під загрозу подальше будівництво і завершення робіт на об’єкті», – відзначають фахівці Департаменту правового супроводу «Київміськбуду».

Відзначимо, що відповідні судові розгляди були розпочаті ще в 2017 році. Тому разом з прийняттям комплексу, «Київміськбуд» отримав у спадок від «Укрбуду» ще й проблемні питання, вирішення яких ставило під загрозу не тільки подальше будівництво, а й майбутнє інвесторів.

Раніше ми повідомляли, що інвестори «Укрбуду» зібралися під стінами Касаційного суду, що входить до складу Верховного суду, і вимагають не блокувати будівництво ЖК «Чарівне місто».

Статьи по теме
Новини
У Києві продовжуються масштабні прибирання

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. В усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021