Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

Тенденції: рік карантину в Києві у цифрах

23.03.2021

3м2 Редактор

Цього місяця карантину у Києві виповнився рік. Відсьогодні, 23 березня 2021, столицю відправляють у червону зону. Команда проєкту міських досліджень ЛУН Місто проаналізувала, як обмеження через коронавірус вплинули на життя містян. 

Як змінилася мобільність

За даними Київського метрополітену, кількість пасажирів не повернулася до докарантинного рівня. У лютому 2020 було понад 38 мільйонів, у лютому 2021 — понад 26 мільйонів. 

Затори на дорогах Києва швидко наздогнали та перегнали докарантинний рівень. За даними сервісу TomTom, вже у червні затримка в дорозі перевищила доковідні показники. Невелике зниження було лише у квітні — на початку карантину та серпні — у пік відпусток.

Оцінити мобільність по Україні допомогли дані Apple. Аналізуючи динаміку переміщень під час карантину видно, що українці стали найменш мобільними у квітні 2020, а пік переміщень припадає на теплу пору року.

Вплив карантину на звички

Оцінити рівень відвідуваності кінотеатрів, яким у ковід прийшлося чи не найважче, вирішили через об’єми купленого глядачами попкорну. У квітні, травні, черні 2020, за даними «Планети кіно», і з продажем попкорну було зовсім сумно. З липня почалося поступове відновлення, але до докарантинного рівня, на жаль, ще далеко.

Щодо доставки страв з кафе та ресторанів — тут карантин допоміг, з березня 2020 почався ріст від +75% до +89%. Серед страв у Glovo часто замовляли суші, бургери, донери. Любов до азійської локшини почала зростати тільки з жовтня. Попит на український борщ стабільний.Статьи по теме
Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021

Новини
Київрада передала під забудову 120-річний особняк Баккалинського на Лук’янівці

Депутати Київради віддали в оренду ділянку за адресою Іллєнка, 30, на якій знаходиться колишній особняк Баккалинського віком 120 років. Рішення підтримали 74 депутати….

23 / 04 / 2021