Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Трансформація заміського житла: від гігантоманії до сучасної функціональності

06.11.2020

3м2 Редактор

Коронакриза спровокувала сплеск інтересу до ринку заміської нерухомості. Пройшовши різні трансформації, нові заміські будинки сьогодні уникають гігантоманії і за розмірами практично нічим не будуть відрізнятися від квартири в місті. Майбутні проекти абсолютно точно про компактність, зручність і головне, функціональність. Про це повідомляють брокери RE / MAX Central в Україні.

Наприклад, що стосується гардеробних кімнат. Якщо ще 20 років тому це були такі собі комірки два квадратних метри, років 10 тому вони перетворилися на повноцінні кімнати площею 20-30 квадратів. Після тривалого періоду дефіциту у людей виникло бажання красиво одягатися, а модні бренди та фінансові можливості стимулювали постійні покупки. «Зараз же надмірне споживання поступово відходить у минуле, люди стають більш демократичними і менше звертають увагу на зовнішні прояви. Особливо після коронакризи стало зрозуміло, що по суті взагалі не важливо, футболка одного бренду або іншого і насправді їх стільки зовсім не потрібно. Тому такі великі гардеробні кімнати залишаться тільки в преміум-класі», — розповідає Валерій Захаров, Брокер RE / MAX Central в Україні.

Крім того, на перше місце виходить собівартість витрат на утримання домоволодіння. Якщо раніше на комуналку мало звертали уваги, бо вона стояла копійки, зараз з огляду на дорожнечу енергоресурсів, вся інженерія повинна бути максимально економічною. Раніше наявність газу в котеджному містечку було обов’язковою умовою. Зараз цього немає, замість газових котлів все частіше використовуються теплові насоси і електричні котли.

Звичайно ж змінилися і вимоги до інфраструктури — її обсяг і різноманітність залежить від того, якого типу і класу це котеджне містечко, але в будь-якому випадку сьогодні інфраструктура — це must have. Раніше інфраструктура не була таким ключовим аспектом, а сьогодні так вже не працює.

Сьогодні, через майже 30 років розвитку ринку, за словами експерта, прийшло розуміння, що в будинку головне — це не його площа, а функція, яку він виконує. Котеджні містечка, які з’являться незабаром, стануть місцем не тільки для життя або заміського відпочинку, але і тривалого часу і навіть роботи.

Статьи по теме
Планування
Раціональне перепланування двушки в ЖК Затишний квартал

Сьогодні разом з архітекторами з платформи hallway (сервіс пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, де зареєстровано понад 1000 перевірених спеціалістів зі…

27 / 11 / 2020

Новини
В Києві стартував конкурс енергоефективних проєктів у житлових будинках ОСББ та ЖБК

Відбулось засідання Комісії для проведення конкурсу енергоефективних проектів у житлових будинках Києва, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках…

27 / 11 / 2020

Новини
ЖК Києва з парками та скверами поруч

3m2 зібрав ЖК, де можна буде прогулюватися парками або скверами прямо на території новобудови або в зелених зонах, розташованих в…

27 / 11 / 2020

Новини
У Деснянському районі розпочато будівництво ЖК Q-smart, частину квартир в якому отримають постраждалі інвестори «Еліта-Центр»

Новини компаній Edelburg Development повідомляє про запуск нового проєкту комфорт-класу на вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі Києва —…

26 / 11 / 2020