Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Три варіанти розстрочки в KANDINSKY Odessa Residence

25.03.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Девелопери KANDINSKY Odessa Residence пропонують вигідні умови для купівлі апартаментів. На свій розсуд клієнти можуть обрати один з кількох варіантів – знижений курс долара чи розстрочку. 

За умови 100% оплати апартаменти можна придбати за акційним курсом долара – 25 гривень, що досить вигідно в умовах коливання курсу валют.

У KANDINSKY Odessa Residence також діє кілька варіантів – у доларах і в гривні.

При оформленні розстрочки у доларах перший внесок складе 30% від загальної вартості квартири, а пільговий період без здорожчання – 7 місяців. Девелопери пропонують клієнтам порівну розділити ризики у разі здорожчання долара на понад 10%.

Варіантів розстрочки у гривні кілька. Перший варіант передбачає перший внесок у розмірі 50%, термін виплат до 18 місяців, здорожчання на 14,9% річних та платежі у гривнях без прив’язки до курсу долара. 

Другий варіант – без здорожчання, але короткотерміновий – всього 3 місяці. Перший внесок так само складає 50% загальної вартості, а ціна фіксується у гривні. 

KANDINSKY Odessa Residence – спільний проект компаній Perfect Group, Citex Development та SAGA Development. Будується на узбережжі Чорного моря в Одесі, за адресою Французький бульвар, 63/65, та складається з 4 будівель з розвиненою санаторно-курортною та рекреаційною інфраструктурою. 

Статьи по теме
Новини
Скільки українців були звільнені від сплати пенсійного збору

За 9 місяців 2020 року 4,33 тисячі українців були звільнені від сплати пенсійного збору при купівлі нерухомості вперше. Про це…

19 / 01 / 2021

Новини
Прокуратура через суд повернула нежитлове приміщення вартістю понад 10,5 млн гривень

За сприяння Київської місцевої прокуратури № 9 на користь столичної громади витребувано з незаконного володіння фізичної особи нежитлове приміщення у…

19 / 01 / 2021

Новини
Як виписати зі свого житла осіб, які вже там не проживають

Фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) роз’яснили, як виписати зі свого житла осіб, які вже там не проживають. Відповідно до частини 1 статті…

19 / 01 / 2021

Новини
ЖК з можливістю легкого перепланування

3m2 зібрав 5 новобудов Києва, де можна з легкістю підлаштувати планування під свої потреби без зайвого клопоту. БФК Intergal City…

19 / 01 / 2021