Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У 2021 році в передмісті столиці найбільшою популярністю будуть користуватися концептуальні житлові комплекси

17.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

У 2021 році в передмісті столиці найбільшою популярністю будуть користуватися концептуальні житлові комплекси, якість яких відповідає категорії бізнес-класу з можливостями максимального комфорту, порівнянного з курортним відпочинком. Таку думку висловив керівник проекту Park Lake City Олег Перегінець.

«У 2021 році при виборі квартири потенційний покупець буде звертати увагу на якість будівництва, рекреаційні можливості майбутнього ЖК, віддаленість об’єкту від міста і транспортне сполучення. Крім цього, покупці житла бізнес-класу будуть схильні використовувати заміську квартиру в якісному ЖК не тільки для постійного проживання, а ще й як «курортну нерухомість» для проведення уікедов на природі», – вважає експерт.

За словами представника ЖК Park Lake City, основними характеристиками високої якості майбутнього приміського ЖК є використання в будівництві енергозберігаючих та еко-технологій, невелика поверховість, панорамне скління, якісні склопакети, системи автономного водопостачання, опалення, каналізації, висока якість будматеріалів, дизайн лобі і вхідних груп, закрита територія, вільна від автотранспорту, наявність місткого паркінгу, ландшафтний дизайн прибудинкової території, власна експлуатуюча компанія, здатна надавати послуги рівня київських будинків бізнес-класу і ін.

Що стосується інфраструктури та облаштування території житлового комплексу, то Олег Перегінець зазначив, що в 2021 році особливим попитом будуть користуватися об’єкти, що будуються в безпосередній близькості до природних рекреаційних зонах. Особливий акцент – це наявність водойм і пляжів, близькість лісопаркової зони, зон відпочинку, територія для дітей та занять спортом. Крім цього в таких житлових комплексах стане обов’язковим наявність самодостатнього соціально-побутового інфраструктурного комплексу: кафе, магазинів, власних дитячих садків, початкових шкіл і т. П.

Експерт також акцентував увагу на тому, що в 2021 році популярність дорожчих житлових комплексів збережеться.

«У передмісті, як і в Києві, в 2021-2023 роках очікується поступове переформатування первинного ринку: девелопери сконцентруються на реалізації об’єктів більш дорогих сегментів, поступово відмовляючись від проектів економ-класу. Девелопери поступово відходять в концептуальні проекти категорій комфорт + і бізнес. Також я не виключаю, що незабаром на ринку передмістя з’являться проекти і преміум-класу », – сказав він.

Експерт вважає, що в найближчі 3 роки кількість реалізованих об’єктів, підвищений комфортності категорій комфорт + і бізнес сумарно збільшиться до 40% від усього обсягу споруджуваних проектів.

«Попит буде сконцентрований переважно на об’єктах нових якісних форматів житла, будівництво яких розраховано на 3-7 років (на 2-3 черги будівництва), і в яких будівельні роботи в першій черзі виконані більш ніж на 50%», – підсумував керівник проекту Park Lake City групи компаній DIM.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Законопроект про права інвесторів у житлове будівництво. Що у ньому?

17 лютого група парламентарів (О. Шуляк та ін.) зареєструвала у ВР проект Закону № 5091 про гарантування речових прав на об’єкти…

24 / 02 / 2021

Новини
Для розширення парку Малишка у забудовника планують забрати ділянку

У КМДА внесли законопроект, згідно з яким розглянуть можливість розширити парк імені Андрія Малишка за рахунок ділянки, де забудовник хоче звести 25-поверхівку. 9 лютого відповідної…

24 / 02 / 2021

Новини
Двох посадовців звинуватили у загибелі робітника на будівництві

Повідомлено про підозру директору приватного товариства та виконробу за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою,…

24 / 02 / 2021

Новини
Новини з будмайданчиків SAGA Development

Новини компаній Що побудували на будмайданчиках девелопера SAGA Development на кінець лютого. KANDINSKY Odessa Residence У KANDINSKY Odessa Residence виконано…

24 / 02 / 2021