Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У 2021 році вартість житла категорій комфорт + і бізнес виросте в ціні в середньому на 15-25%

12.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

У 2021 році вартість житла нових форматів категорій комфорт + і бізнес виросте в ціні в середньому на 15-25% в залежності від якісних характеристик об’єкта, а також стадії готовності. Про це повідомив засновник і керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насиковський.

За його словами, цінова ситуація на первинному ринку буде повністю відповідати попиту і якісним характеристикам об’єктів. Експерт зазначив, що лідери вітчизняного девелопменту поступово відмовляються від поняття «масового житло», спираючись на концепції, якість будівництва, створюваних об’єктах інфраструктури.

«В основному це стосується об’єктів нових форматів категорії комфорт + і бізнес, таких як об’єкти live-work-play, еко-рест-комплекси, highlight-комплекси та ін. На даний момент саме таке житло користується підвищеним попитом потенційних покупців. Сьогодні саме на таке житло спостерігається високий попит у всій Європі: в Україні – 50-55% попиту припадає на такі ЖК, в Польщі – понад 40-45%, в країнах Західної Європи – понад 40% », – розповів Олександр Насиковський .

На сьогоднішній день, на думку керівника групи компаній DIM, тільки кілька українських девелоперів впроваджують нову бізнес-стратегію в будівництві якісного житла, орієнтовану, перш за все, на потенційного покупця. При цьому в основі знаходиться концептуальність, індивідуальний архітектурний стиль ЖК в порівнянні з іншими об’єктами.

«Створення нового концептуального, технологічного і комфортного житла для підвищення якості життя – це нова бізнес-стратегія лідерів українського девелопменту. При цьому забудовники вже використовують в будівництві найсучасніші технології, створивши тим самим нове поняття на первинному ринку житла – TECHUMANITY. Суть його полягає в тому, що всі використовувані нові технології орієнтовані, перш за все, на потреби покупця житла», – підкреслив Олександр Насиковський.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021