Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

У 2021 році вартість житла категорій комфорт + і бізнес виросте в ціні в середньому на 15-25%

12.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

У 2021 році вартість житла нових форматів категорій комфорт + і бізнес виросте в ціні в середньому на 15-25% в залежності від якісних характеристик об’єкта, а також стадії готовності. Про це повідомив засновник і керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насиковський.

За його словами, цінова ситуація на первинному ринку буде повністю відповідати попиту і якісним характеристикам об’єктів. Експерт зазначив, що лідери вітчизняного девелопменту поступово відмовляються від поняття «масового житло», спираючись на концепції, якість будівництва, створюваних об’єктах інфраструктури.

«В основному це стосується об’єктів нових форматів категорії комфорт + і бізнес, таких як об’єкти live-work-play, еко-рест-комплекси, highlight-комплекси та ін. На даний момент саме таке житло користується підвищеним попитом потенційних покупців. Сьогодні саме на таке житло спостерігається високий попит у всій Європі: в Україні – 50-55% попиту припадає на такі ЖК, в Польщі – понад 40-45%, в країнах Західної Європи – понад 40% », – розповів Олександр Насиковський .

На сьогоднішній день, на думку керівника групи компаній DIM, тільки кілька українських девелоперів впроваджують нову бізнес-стратегію в будівництві якісного житла, орієнтовану, перш за все, на потенційного покупця. При цьому в основі знаходиться концептуальність, індивідуальний архітектурний стиль ЖК в порівнянні з іншими об’єктами.

«Створення нового концептуального, технологічного і комфортного житла для підвищення якості життя – це нова бізнес-стратегія лідерів українського девелопменту. При цьому забудовники вже використовують в будівництві найсучасніші технології, створивши тим самим нове поняття на первинному ринку житла – TECHUMANITY. Суть його полягає в тому, що всі використовувані нові технології орієнтовані, перш за все, на потреби покупця житла», – підкреслив Олександр Насиковський.

У Києві почалась реконструкція, яка пошкодила пам'ятник архітектури, на вулиці Нижній Вал, 23 у Подільському районі. Про це заявив заступник голови Комісії з питань містобудування …

Зареєструвати місце проживання дитини віком до 14 років онлайн на порталі «Дія» можна вже сьогодні в Харкові. Скоро можливість скористатися послугою отримають жителі й інших великих міст. Про це розповів Міністр цифрової …

Статьи по теме
Новини
Оприлюднено лютневі тарифи на газ для населення

У лютому 2023 року вартість газу для населення залишиться незмінною в рамках річних тарифів. Ціни на наступний місяць коливаються в межах 7,70–9,99 грн за куб….

02 / 02 / 2023

Новини
Заявки на участь у програмі «ВідновиДІМ» подали 58 ОСББ із 4 регіонів України

В Ірпені відновили перші чотири будинки за програмою Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ», повідомила пресслужба фонду. Згідно з повідомленням, у програмі взяли участь об’єднання співвласників багатоквартирних будинків…

02 / 02 / 2023

Новини
У Києві дали субсидію на оплату комуналки власникам елітних квартир

У Києві субсидія на оплату комуналки була призначена навіть власникам елітних квартир, що коштують понад 10 мільйонів гривень, розповів obozrevatel.. Суперпрестижна київська локація — ЖК «Бульвар фонтанів»….

02 / 02 / 2023

Новини
Інвестори ЖК «Міракс» просять завершити будівництво їхнього ЖК

Інвестори ЖК «Міракс» просять владу Києва натиснути на забудовника, який, за їхніми словами, обіцяв здати житловий комплекс наприкінці 2019 року, але досі цього не зробив….

01 / 02 / 2023