Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві безкоштовно роздадуть саджанці дерев для озеленення

06.10.2020

3м2 Редактор

Жителям столиці знову будуть безкоштовно роздавати саджанці дерев для дворів та інших територій обмеженого користування. Про це повідомляється на сторінці Центру альтернативного озеленення «ДендроКіев» в Facebook.

Сіянці і саджанці можна буде отримати починаючи з 19 жовтня і до кінця місяця. Але якщо дозволить погода, терміни роздачі будуть продовжені на кілька днів.

Щоб отримати безкоштовний посадковий матеріал, необхідно заповнити форму. При цьому потрібно буде відповісти на декілька питань для перевірки елементарних знань, необхідних при створенні зелених насаджень. Допускається не більше п’яти неправильних відповідей.

Списки людей, які можуть отримати саджанці, будуть опубліковані за посиланням пізніше. Місце, дата та час отримання будуть вказані напроти імені замовника 17-18 жовтня на тій же сторінці.

«Отримати посадковий матеріал зможуть не тільки жителі десяти адміністративних районів Києва, а й сусіди з Києво-Святошинського, Вишгородського, Броварського і Бориспільського районів, — додали волонтери. – Цієї осені ми будемо роздавати посадковий матеріал не три дні, як було раніше, а трохи довше… Головна наша проблема, як завжди, пошук локації, де ми будемо роздавати посадковий матеріал. Але вимушений карантином досвід доставки по локаціях, як зробили навесні, також не виключаємо. Парковки ТРЦ виявилися дуже зручними для передачі саджанців».

Раніше «Київзеленбуд» створив інтерактивну карту локацій, де можна висаджувати дерева. Для кожної локації на карті прописані перелік і кількість рослин, їх параметри, а також вказані контакти відповідальних осіб, зв’язавшись з якими можна узгодити всі деталі.

Статьи по теме
Новини
В Києві продовжать ремонтувати будинки за бюджетні кошти за принципом співфінансування

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на  засіданні 22 січні підтримала ініціативу місцевої громади про проведення капітальних ремонтів…

22 / 01 / 2021

Новини
У забудовника ЖК «Софія Київська» виникли складнощі. Що відомо на сьогодні

За словами голови сільради Олеся Кудрика, забудовник ЖК «Софія Київська» не виконав зобов’язань і сьогодні винен близько 3 млн грн, пише…

22 / 01 / 2021

Новини
Держстат підрахував, як змінилися ціни на квартири в 2020 році

У минулому році в Україні ціни на вторинному ринку житла зросли на 9,8%, на первинному ринку – 6,9%. Про це…

22 / 01 / 2021

Новини
У Києві почали надходити платіжки-«аномалії» за опалення. Як їх уникнути?

Після отримання платіжок за опалення в грудні в соцмережах з’явилось кілька прикладів платіжок з аномально високими нарахуваннями. Люди обурювалися цифрами у 10–17 тисяч грн. Як повідомили…

22 / 01 / 2021