Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві безкоштовно роздадуть саджанці дерев для озеленення

06.10.2020

3м2 Редактор

Жителям столиці знову будуть безкоштовно роздавати саджанці дерев для дворів та інших територій обмеженого користування. Про це повідомляється на сторінці Центру альтернативного озеленення «ДендроКіев» в Facebook.

Сіянці і саджанці можна буде отримати починаючи з 19 жовтня і до кінця місяця. Але якщо дозволить погода, терміни роздачі будуть продовжені на кілька днів.

Щоб отримати безкоштовний посадковий матеріал, необхідно заповнити форму. При цьому потрібно буде відповісти на декілька питань для перевірки елементарних знань, необхідних при створенні зелених насаджень. Допускається не більше п’яти неправильних відповідей.

Списки людей, які можуть отримати саджанці, будуть опубліковані за посиланням пізніше. Місце, дата та час отримання будуть вказані напроти імені замовника 17-18 жовтня на тій же сторінці.

«Отримати посадковий матеріал зможуть не тільки жителі десяти адміністративних районів Києва, а й сусіди з Києво-Святошинського, Вишгородського, Броварського і Бориспільського районів, — додали волонтери. – Цієї осені ми будемо роздавати посадковий матеріал не три дні, як було раніше, а трохи довше… Головна наша проблема, як завжди, пошук локації, де ми будемо роздавати посадковий матеріал. Але вимушений карантином досвід доставки по локаціях, як зробили навесні, також не виключаємо. Парковки ТРЦ виявилися дуже зручними для передачі саджанців».

Раніше «Київзеленбуд» створив інтерактивну карту локацій, де можна висаджувати дерева. Для кожної локації на карті прописані перелік і кількість рослин, їх параметри, а також вказані контакти відповідальних осіб, зв’язавшись з якими можна узгодити всі деталі.

Статьи по теме
Новини
На Саксаганського реставрують старовинну будівлю під музей Франка

На вулиці Саксаганського, 93б триває реставрація будівлі Музею видатних діячів української культури. Про це розповіла директор Департаменту культури Діана Попова…

27 / 10 / 2020

Новини
На Трухановому острові почали підсвічувати новопобудовану вхідну групу

На Трухановому острові завершилась перша черга великої реконструкції, у рамках якої впорядкували 5,5 гектарів території острову і збудували вхідну групу з навісом-перголою. Вхідна…

27 / 10 / 2020

Новини
Держреєстратори зможуть перевіряти достовірність судових рішень онлайн

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» запровадило інформаційний обмін з Державною судовою адміністрацією. Відтепер державні реєстратори та нотаріуси можуть отримувати повний текст судового рішення під…

27 / 10 / 2020

Новини
Для будівництва у Києві споруд вище 45 метрів обов’язкове погодження в Міноборони і Державіаслужбі

Відповідно до постанови Кабміну «Про затвердження положення про використання повітряного простору України» будівництво і реконструкція будинків, вищих 45 метрів та…

27 / 10 / 2020