Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві буде 6 перехоплюючих паркінгів. Адреси

24.07.2020

3м2 Редактор

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про облаштування 6 перехоплюючих паркінгів у столиці.   Відповідно до рішення, визначено перехоплюючі паркінги біля кінцевих станцій метрополітену. Ці зміни внесено до переліку паркувальних майданчиків, які закріплені за комунальним підприємством «Київпастранс». 

 «Таке рішення зменшить навантаження на вулично-дорожню мережу, адже надасть можливість власнику залишити авто біля кінцевої станції метрополітену і продовжити рух до центральної частини міста громадським транспортом. Також ми отримуємо можливість організувати єдиний порядок функціонування платних місць для паркування на території міста Києва», – зазначив ініціатор  рішення, депутат Київради Володимир Левін.  

Відтак, перехоплюючі паркінги з’являться за наступними адресами: 

  • Вул. Тираспольська, 12  (на перетині вул. Тираспольська та вул. Щусєва);
  • Вул. Стеценка, 1/3 (ст. м. «Сирець»);
  • Площа Героїв Бреста (ст. м. «Святошин»);
  • Просп. Броварський (ст. м. «Лісова», уздовж лінії метрополітену);-
  • Вул. Старобориспільська (ст. м. «Червоний Хутір», майданчик №1);
  • Вул. Камишинська (ст. м. «Видубичі»).
Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020