Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві нарахували 197 незаконних будівництв

04.02.2021

3м2 Редактор

У Програмі соціально-економічного розвитку (ПСЕР) Києва зазначено, що станом на кінець 2020 року в місті налічувалося 197 об’єктів будівництва, які порушують містобудівне або будівельне законодавство. Прогнозується, що в 2021 рік таких проблемних об’єктів стане 200, а до 2023 року їхня кількість знизиться до 150-ти.
Такий план Департаменту з питань Державного архітектурно-будівельного контролю Києва Київської міськдержадміністрації (КМДА) під керівництвом Оксани Попович, пише КиївВласть.

Відзначається, що хаотична забудова, самовільно зайняті земельні ділянки – наслідок відсутності актуалізованого Генерального плану Києва, зонінгу, детальних планів територій (ДПТ) і чітких правил і регламентів містобудівних умов і обмежень (ДУО) забудови столиці.

У ПСЕР також зазначено, що “актуальна інформація про забудову Києва і виявлені випадки самовільного будівництва” розміщена на сайті kplik.kmda.gov.ua.

Відзначимо, цей сайт працює в тестовому режимі і завантажується дуже повільно, доступний лише перегляд списку декількох сот об’єктів будівництва з адресами. Перевірити наявність або відсутність ДПТ, ДУО, дозволів ДАБІ та проектної документації з будівництва – неможливо.

Відзначимо, в 2015 році в столиці чиновники нарахували 809 будівельних об’єктів, 43 з яких визнали самовільними будовами.

Теги:

Статьи по теме
Новини
У лютому в Оболонському районі сталося падіння цін на новобудови

Згідно з даними статистки цін на новобудови Києва на порталі ЛУН.Місто лютого приніс незначне зниження. У лютому стало відомо тільки…

09 / 03 / 2021

Рейтинги
Новобудови біля води: 5 ЖК Києва

Водойма — це чудове місце для відпочинку, причому в будь-який час року. Засмагати й купатися, кататися на човні, ловити рибу…

09 / 03 / 2021

Новини
Стало відомо, де побудують велосипедні доріжки у Києві цього року

Дорожньо-будівельний сезон 2021 розпочато. Роботи вже тривають на вулицях Борщагівській, Милославській, Пейзажній алеї, Індустріальному шляхопроводі. Разом із новими дорогами місто…

09 / 03 / 2021

Новини
Чому будинок на Пейзажці, автентичність якого обіцяли зберегти, виглядає не так як очікувалось

Минулої весни у Києві розпочалася реконструкція закинутого і напівзруйнованого дореволюційного маєтку, чиї фасади виходили на Пейзажну алею і на Велику Житомирську вулицю. Повідомлялося,…

09 / 03 / 2021