Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві презентували новий Генплан

16.12.2019

3м2 Редактор

Новий план регламентує висоту забудови в історичному центрі міста, а також передбачає глибокий аналіз і контроль всіх споруджуваних об’єктів нерухомості в столиці. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі мер столиці Віталій Кличко.

Презентація нового генплану Києва відбулася в рамках міжнародного форуму «Майбутнє Києва», який проходив сьогодні, 16 грудня, в НСК «Олімпійський».

Також мер сказав, що план містить пункти, що передбачають реконструкцію старих об’єктів житлового фонду ( «хрущовок»), які знаходяться в аварійному стані. Дані об’єкти займають близько 388 га, а це 2,5 млн кв. м житлового фонду, в якому проживають близько 112 тис. киян.

Також планується будівництво окружної дороги і перехоплюючих парковок, розрахованих на 28 тис. Автомобілів. Це дозволить розвантажити вулиці столиці від напливу машин.

Кличко додав, що планується підвищити ефективність використання земельних ділянок і скоротити площу промислових і комунально-складських територій до 5413 га (в даний час вони займають площу 6610 га).

Мер також заявив, що протяжність метрополітену за сім наступних років планується збільшити до 84 км. На сьогоднішній день загальна протяжність ліній метро в Києві становить 67,7 км. Кличко зазначив, що планується не тільки відкриття нових станцій метрополітену, але будівництво нових ліній підземки.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020