Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У Києві забудовник прийшов ставити забор та ламати дерева о 4 ранку. Мешканці б’ють на спалах

06.08.2020

3м2 Редактор

5 серпня 2020 року, компанія-забудовник 4:00 годині ранку разом з охороною та тітушками встановила свавільно паркан навколо стадіону на вул.Гарматна 26/2 в Солом’янському районі столиці, на орендованій території. А трактори вже почали перекопувати стадіон і ламати дерева. Про це йдеться у дописі спільноти Save Стадіон Росток.

Жителі міста викликали поліцію, але вона нічого не зробила, незважаючи на те, що зареєстрована мирна акція, є припис благоустрою на знесення паркану і призупинення незаконного будівництва в рамках кримінальних справ.

Мова йде про ПрАТ «Компанія Росток». За словами місцевої громади, компанія виглядом «реконструкції підпірної стіни будинку культури» та будівництва “центру суспільних комунікацій”, має намір збудувати поруч з БК черговий ТРЦ, знищивши єдиний в мікрорайоні загальнодоступний спортивний майданчик з тенісним кортом.
Цільове призначення землі не було змінено на торгівельне, у майбутній будівлі на суспільні потреби передбачено всього лише 4% площі. Місцева громада — проти чергового ТРЦ замість стадіону на орендованій землі.

Місцеві мешканці вимагають призупинення незаконного будівництва в м.Києві на вул.Гарматна 26/2 та звернулись до мера Києва та усіх дотичних служб.

Статьи по теме
Новини
Департамент охорони культурної спадщини надав охоронний статус 9 об’єктам

Департамент охорони культурної спадщини надав статус щойно виявлених об’єктів культурної спадщини дев’яти об’єктам у Києві. Зокрема, мова йде про: будинок звукозапису…

29 / 09 / 2020

Новини
Скільки будинків у Києві вважаються застарілими

5395 будинків Києва вважаються застарілими для повноцінної експлуатації, повідомив голова КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. Загальна площа застарілого житлофонду — 12 322 тисячі кв.м. У ньому проживає…

29 / 09 / 2020

Новини
Інвестори Аркади просять Зеленського до виборів розібратися з недобудовами

У Києві інвестори банку Аркади, що вклалися у будівництво нових квартир, вийшли в понеділок, 28 вересня, з протестом до Офісу президента, вимагаючи від Володимира Зеленського втрутитися…

29 / 09 / 2020

Новини
Архітектори YODEZEEN розповіли, як буде виглядати лобі KANDINSKY Odessa Residence

Новини компаній Архітектори дизайн-студії YODEZEEN розробили концепцію вхідної групи KANDINSKY Odessa Residence, будівництво якого ведеться на Французькому бульварі в Одесі….

29 / 09 / 2020