Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У мерії розпорядилися відновити роботи в ЖК «Еврика»

05.06.2020

3м2 Редактор

Забудовник повинен відновити всі роботи на будмайданчику ЖК «Еврика». Про це повідомив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, передає СтройОбзор.

«Деякі житлові будинки житлового комплексу “Еврика”, зокрема, № 4 та № 18 мають високу ступінь будівельної готовності, проте замовник, ТОВ “Аркада-Будівництво”, до сих пір не виконав в повному обсязі комплекс робіт з підключення будинків до інженерних мереж» , – сказав він.

Особливість цього житлового комплексу ще й в тому, що «Аркада-Будівництво», відповідно до взятих на себе зобов’язань, повинна завершити будівництво житлових будинків, розпочатих свого часу ЗАТ «Побутрембуд» (№ № 3, 4, 7, 9).

Разом з тим, замовник припинив будівельні роботи, обґрунтовуючи свої дії рішенням Правління Національного банку України від 31 жовтня 2019 року, яким зупинено на термін до 1 січня 2021 року окремі види здійснюваних АТ АКБ «Аркада» операцій, а саме – операцій із залучення коштів фізичних осіб.

Нагадаємо, в Києві біля центрального офісу банку «Аркада» інвестори житлових комплексів «Патріотика», «Еврика» та «Патріотика на озерах» розгорнули наметове містечко. Вони заявляють, що готові перебувати тут, поки не відновляться будівельні роботи.

Статьи по теме
Новини
Нові проекти та старти продажів у червні в передмісті Києва

3m2 підібрав для вас ЖК та котеджні містечка, де з’явилися нові проекти або стартував продаж квадратних метрів. Гостомельські Липки-4 (Гостомель)…

03 / 07 / 2020

Новини
У Києві будуть боротися за збереження книжкового ринку «Петрівка»

До 1 січня 2021 року книжковий ринок «Петрівка» планують ліквідувати. Замість нього планується зведення торгово-розважального центру. Про це повідомляє представник ініціативної групи…

03 / 07 / 2020

Новини
На будівництві Великої Окружної дороги сталася розтрата 354 млн грн

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 мільйони гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги….

03 / 07 / 2020

Новини
Ціни червня на ринку новобудов у Києві

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні…

03 / 07 / 2020