Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

У столиці зносять 120-річну будівлю пивного заводу Шульца

22.04.2021

3м2 Редактор

Як заявляють активісти, роботи розпочалися за адресою Голосіївський проспект, 8.  Було вже розібрано ліву частину (розкріповку) на два вікна; на будівництві відсутні дозвільні документи, інформаційного стенду та будівельного паркану немає.

 За словами активістів, робітники, що займаються демонтажними роботами запевняють, що  роблять реконструкцію, бо  поточний стан будівлі аварійний. Ідеться також про те, що охоронного статусу завод дійсно не має, але  демонтаж все ще можливо зупинити, значна частина будівлі неушкоджена. 

За словами журналіста Дмитра Перова, на місце подій приїздила Національна поліція України – жодних дозволів на проведення будівельних робіт нема. Інформаційний стенд про заплановані роботи та захисний паркан – відсутні. Складати адмінпротокол правоохоронці відмовились, приймати заяву теж. 

Активісти громадської організації «Карта Реновації» підготували звернення до Офісу генпрокурора.

Нагадаємо, перші пивзаводи з’явилися в  Києві у ХІХ столітті. Одним з таких був добре відомий у радянські часи «Київський пивзавод №1», заснований нащадком німецької пивної династії Йоганом Генріхом Шульцом у 1881 році. З 1971 року пивоварня почала називатися «Київський пивзавод №1». Пиво заводу дуже подобалося вищому партійному керівництву, а тому його поставляли у Москву.

У 2000 році пивзавод викупив донецький бренд «Сармат». У 2003 році було зварено останню партію пива, а у 2009 році пивзавод визнали банкрутом.

Новини компаній З настанням тепла компанія «Інтергал-Буд» приступила до виконання другого етапу реконструкції частини парку «Нивки». Поруч з відновленою в рамках першого етапу реконструкції територією, розпочалися роботи …

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна побачити стан дерева всередині. В середньому …

Статьи по теме
Новини
У будинку зі зміями на Великій Житомирській знесуть один поверх

У Будинку зі зміями та каштанами на вулиці Велика Житомирська триває реконструкція, повідомляє заступник директора Департаменту містобудування й архітектури КМДА Юрій Тацій….

19 / 10 / 2021

Новини
У КМДА назвали дату та умови увімкнення опалення у житлових будинках

Опалення у столиці можуть включити у суботу, 23 жовтня. Подробиці повідомив Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА, у коментарі «Великому Києву». Раніше підключити опалення можна…

19 / 10 / 2021

Новини
У столиці триває будівництво парку «Прибережний»

У Дарницькому районі біля затоки Берковщина триває будівництво парку «Прибережний». Як зазначив депутат Київської міської ради Володимир Гончаров, у 2017…

19 / 10 / 2021

Новини
Квартири на виплат до 24 місяців у O2 Residence

Новини забудовників До 31 жовтня у відділі продажу O2 Residence діють акційні умови на виплат, тож вже зараз ви можете…

19 / 10 / 2021