Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Український застосунок оренди квартир bird запускається у Варшаві

24.03.2023

3м2 Редактор

У Варшаві офіційно зареєстровано 105 тисяч українців, саме для них в першу чергу запускається сервіс. Згідно опитувань, пошук житла – головна проблема, з якою вони стикаються. Мовний барʼєр, важкі для розуміння сайти, погана орієнтація у новому місті, а від того не розуміння, в якому районі краще жити.

До 2022 року bird працював виключно в Києві. Наразі має 300 000 користувачів у App Store з оцінкою 4.9 балів з 5. Минулого року app розширив свою географію і запустився у Лондоні та Львові. 

«Ми знаємо всі болі людей, що хочуть орендувати житло і вміємо робити зручний продукт, що в першу чергу орієнтований на людей і є для них безкоштовним», — повідомляють розробники.

Головна перевага Birb — зручна карта, на якій і відбувається весь пошук квартир для оренди. Основою роботи застосунку є агрегація всіх наявних оголошень з ринку в одному місці. Таким чином користувачам не потрібно відкривати сотні вкладок з оголошеннями. Карта стає центром прийняття рішення. 

Навіть ті користувачі, що жодного разу не були в місті, можуть легко зрозуміти, де знаходяться центральні чи спальні райони.

Ще одна величезна проблема при пошуку житла – дублікати оголошень. Це затягує процес вибору й відверто дратує. Bird використовує штучний інтелект (АІ bird assistant), який видаляє такі дублікати. Таким чином користувачі витрачають менше часу на здогадки, переглядають вони реальну квартиру чи вже тричі продубльований і не актуальний варіант.

Зручні фільтри допомагають відсортувати квартири за квадратурою, вибрати новобудови або будинки старого житлового фонду, вручну окреслити зону для пошуку житла й побачити, скільки часу буде займати дорога від потенційного місця проживання до будь-якої точки. 

Житловий фонд багатьох міст розділяється на новобудови та будинки старого зразку. У додатку доступна функція «бабцін ремонт», що відфільтрує житло за інтерʼєром та меблями. Тож у Варшаві також буде можливість вибрати, який інтерʼєр буде тебе оточувати. 

Головна нагорода для Bird – задоволені люди, що знаходять потрібне для них житло. Проте у застосунку є і формальні нагороди. Bird отримав дві премії Red Dot у 2019 році, а лондонський додаток отримав відзнаку #1 Product of the Day and Week на Product Hunt у червні 2022 року.

Також bird став одним з учасників Google Startup Fund — фонду підтримки українських стартапів. 

Теги:

Новини забудовників Початок весни в Alliance Novobud вирішили зустріти по-особливому. "Ми запросили на будмайданчик концептуального житлового проєкту Montreal House трьох успішних жінок — маркетологинь великих компаній — для …

Учасники бойових дій можуть отримати грошову компенсацію для придбання житла. На останньому засіданні Кабміну було прийняте рішення щодо вдосконалення порядку виплати цієї компенсації, повідомили у Міністерстві у справах …

Статьи по теме
Новини
У березні банки видали іпотечних кредитів майже на 39 млн грн

Банки у березні 2023 року видали 36 іпотечних кредитів на загальну суму 38,8 млн грн. Про це повідомляє пресслужба НБУ у Телеграмі. «Банки України в березні…

26 / 05 / 2023

Новини
Київрада погодила резонансне будівництво в буферній зоні Кирилівської церкви

Київрада «дала відмашку» будівництву дев’ятиповерхового ЖК на вул. Петропавлівській, 22–24 — в буферній зоні Кирилівської церкви. У сесійній залі за погодження цього проєкту рішення проголосували 62 депутати. Для цього столична…

26 / 05 / 2023

Новини
Акційна ціна на трикімнатні квартири в ЖК «Сирецькі сади»

Новини забудовників Компанія «Інтергал-Буд» пропонує єдину ціну на трикімнатні квартири у 6 будинку житлового комплексу «Сирецькі сади», яка у період…

26 / 05 / 2023

Новини
У Києві розпочали реновацію «Будинку з комахами»

У Києві розпочали реновацію памʼятки архітектури «Будинок з комахами». Про це повідомляє активіст і співзасновник простору «Цегла» Дмитро Перов. У середині квітня стало відомо, що на вулиці Володимирській зносять…

26 / 05 / 2023