Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
В RYBALSKY розпочато pre-order квартир в будинку №7 – на першій лінії від Дніпра

13.08.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Perfect Group та SAGA Development оголосили про старт попереднього бронювання квартир у будинку № 7 житлового району RYBALSKY, який буде розташовано на першій лінії від Дніпра.

Архітектори BURØ довго працювали над архітектурою кварталу. Девелоперам було важливо, який вигляд матиме будинок з боку Труханового острова, Дніпра та як він відображатиметься у воді, адже саме будинки першої лінії формуватимуть враження про район та стануть новими  лендмарками міста.  

Архітектори зберегли висоту в 10 поверхів і квадратну форму будівлі, притаманну суперкварталам, але трохи змінили нахил покрівлі. Таке архітектурне рішення додало будинку оригінальності та дозволило зручно розмістити літні зони — балкони й тераси. Вони огортатимуть будівлю по периметру та матимуть каскадні виступи, які нагадують хвилі Дніпра. Тераси передбачено у більшості квартир кварталу. Є планування з кількома балконами та лоджією. В оздобленні фасаду використано натуральні текстури та стримані відтінки. 

Поряд з будинком проходитиме канал RYBALSKY, а на першому поверсі вздовж каналу буде розташована частина ресторанної вулиці RYBALSKY Restoport.

Наразі всі охочі можуть забронювати бажане помешкання. Вартість квадратного метру – від 33 373 грн.

RYBALSKY будується за принципом суперкварталів. Вся територія району поділена на публічний, напівприватний та приватний простори. Внутрішній двір будинку № 7 також буде напівприватним простором мешканців, закритим для сторонніх. Під внутрішнім двором буде розташовано підземний паркінг.

Два будинки житлового району – № 3 та № 9 – введено в експлуатацію в 2019 році. На завершальному етапі – будинок № 5 з центром дитячого розвитку у складі дитячого садка, школи та розвиваючих студій. Триває будівництво будинку № 11, який також розташований вздовж каналу.

Статьи по теме
Новини
Хід будівництва ЖК Edelweiss House

Новини компаній Будівництво Edelweiss House вже на фінальному етапі, повідомляють в Edelburg Development. В двох будинках, об’єднаних спільним 6-рівневим стилобатом, завершені покрівельні роботи. На 85% завершено…

22 / 09 / 2020

Новини
Скандал з ЖК «Авіа-квартал» у Вишневому: інвестори чекають рішення Офісу з протидії рейдерству

У Вишневому набирає обертів скандал навколо ЖК «Авіа-квартал» по вулиці Вітянській. Одразу кілька мешканців несподівано для себе постали перед шокуючим фактом: їхні квартири забудовник…

22 / 09 / 2020

Новини
Почалась передача житлового комплексу А52 керуючій компанії DIM Expert

Новини компаній Почався процес передачі житлового комплексу А52 до рук DIM Expert, які займуться обслуговуванням та охороною комплексу. Про це…

22 / 09 / 2020

Новини
Микитась заявляє, що надприбуткові проекти Укрбуду відокремлено із загального портфеля, який передали КМБ

Екс-депутат і колишній президент «Укрбуду» Максим Микитась, який зараз перебуває в СІЗО, висловився про ситуацію з добудовою об’єктів корпорації. На…

22 / 09 / 2020