Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Вантажівки почали засипати берег озера Небреж будівельним сміттям

26.03.2021

3м2 Редактор

В екопарку на Осокорках близько 20-ти великих вантажівок на березі озера Небреж висипали будівельне сміття та грунт й бульдозерами згортали це прямо у водойму. Про це повідомляє у Facebook «Чесно.Київ».

За словами місцевого активіста та захисника екопарку Максима Стравинського, провокативні дії проводить будівельна компанія Stolitsa Group, прикриваючись довірителем банку «Аркада», яка намагається продовжити договори оренди на 176 га парку Осокорки. Тут збирались будувати ЖК Патріотика на озерах.

Важка техніка йде через аварійний колектор, створюючи загрозу стратегічному об’єкту, через що на місце прибули представники СБУ.

Також на місці працювала патрульна поліція, слідчо-оперативна група, були представники Дарницького комунального підприємства з благоустрою.

Зазначається, що жодних документів — не показують, пояснень — ніхто не надає. Після того, як поліція зафіксувала перший інцидент, вантажівки знову почали вивозити будівельне сміття на озеро.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021