Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Влада організовує завершення будівництва ще двох проблемних ЖК

22.02.2021

3м2 Редактор

Потрібно негайно напрацювати подальші кроки для врегулювання ситуації із проблемними житловими комплексами «Олімпійське містечко» та «Панорамне містечко» (об’єднані в ЖК «Деміївський квартал»), у будівництво яких залучені кошти фізичних осіб. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час чергової робочої зустрічі з представниками Міністерства внутрішніх справ України.

«Історія спорудження кожного з цих об’єктів є, у деякій мірі, схожою. Адже обидва вони зведені із порушенням норм земельного та містобудівного законодавства. Та водночас об’єкти мають індивідуальні особливості. Тому й вирішення проблемних питань кожного житлового комплексу потребує особливого підходу та ухвалення окремого виваженого рішення», – зазначив Вячеслав Непоп.

Він нагадав, що згідно з ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 14.01.2019 та 05.11.2019 житлові комплекси ТОВ «Укогруп» та ТОВ «Сіті груп» на вул. Ракетній, 24 увійшли до переліку об’єктів, на які накладено арешт та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Заручниками ситуації виявились інвестори, які вкладали свої кошти в будівництво зазначених житлових комплексів.

За результатами зустрічі учасники напрацювали подальші кроки для врегулювання спірних питань та приведення ситуації щодо добудови ЖК «Деміївський квартал» до вимог містобудівного законодавства.

«Київська міська державна адміністрація постійно шукає шляхи для врегулювання питань, що виникли у зв’язку із залученням коштів фізичних та юридичних осіб у будівництво проблемних житлових об’єктів. Попри те, що, на жаль, ми обмежені недосконалим законодавством, що описує повноваження місцевих державних адміністрацій та практичні механізми щодо завершення спорудження таких об’єктів», – пояснив заступник голови КМДА.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021