Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Висотка на Кловському узвозі: Київрада планує розірвати договір із забудовником

16.03.2021

3м2 Редактор

Київська міська рада хоче розірвати договір оренди фірмою “БУДІНФОРМ”, яка планувала побудувати 35-поверховий житловий будинок з офісними приміщеннями та вбудованою автостоянкою на вулиці Мечникова, 7-б в Печерському районі Києва. Відповідний проект рішення №941 зареєстрували в Київраді вчора, 15 березня, і зараз він знаходиться на розгляді в постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, передає кореспондент 44.ua.

Так, зараз ділянку, площею 0,22 га, знаходиться в оренді в ТОВ “БУДІНФОРМ”. 14 грудня 2019 році Київська міська рада прийняла рішення не відновлювати договір, який був укладений на 15 років. У лютому того ж року Господарський суд Києва задовольнив позов орендаря. Київський господарський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

ДАБІ України заборонила забудовнику будь-які види робіт на ділянці на вулиці Мечникова, 7-Б, але той продовжує виконувати будівельні роботи нібито зі зміцнення Кловського схилу.

Активісти, які живуть в будинках біля будмайданчика, розповідають, що будівництво на схилі небезпечно через підземної води. Один з сусідніх будинків нахилився, в ще одному утворилися тріщини.

У Київській міській раді повідомляють, що орендар використовує земельну ділянку способами, які суперечать екологічним вимогам. Крім того, він порушив терміни забудови земельної ділянки. Згідно з угодою, забудовник повинен був закінчити будівництво ще в серпні 2007 року. Також за інформацією Головного управління Державної фіскальної служби, орендар протягом 2016-2017, 2019 не платив податки, що є підставою для розірвання договору.

Ця ділянка розташована на небезпечному схилі, до якого примикає Олександрівська лікарня, кілька будинків і підприємств. Сьогодні транспортна розв’язка району вже занадто завантажена через надмірні темпи будівництва ТРЦ і бізнес-центрів. У Київраді зазначають, що будівництва 35-поверхової будівлі з вбудованою автостоянкою тільки збільшить навантаження на вже існуючу проблему соціальної інфраструктури Печерського району.

Статьи по теме
Новини
По завершенню місцевих «локдаунів» ціни на нерухомість можуть зрости в середньому на 5%, — АФНУ

По завершенню місцевих «локдаунів» вартість об’єктів в різних сегментах нерухомості може зрости в середньому на 5%. Таку думку висловив Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів)…

21 / 04 / 2021

Новини
Зелені зони біля ЖК: 5 варіантів новобудов

3m2 зібрав ЖК, які будують поруч з зеленими зонами. BOSTON CREATIVE HOUSE Адреса: Оболонський район, просп. Степана БандериЦіна: від 30…

21 / 04 / 2021

Новини
У Київраді пропонують створити ландшафтний заказник «Протасів Яр»

На засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, яке відбулось сьогодні, депутати проголосували за створення ландшафтного заказника місцевого значення «Протасів Яр». Про це повідомляє…

21 / 04 / 2021

Рейтинги
5 ЖК, де можна купити квартиру в іпотеку під 7%

В Україні почала діяти програма «Пільгова іпотека». Покупці нерухомості можуть оформити іпотеку під 7% річних. Іпотечний кредит дають на строк…

21 / 04 / 2021