Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Як і де будують будинки для потерпілих від «Еліта-Центр»

23.01.2020

3м2 Редактор

Столична влада заявляє, що в Києві на вулиці Милославській вже побудовані будинки, де деякі постраждалі в афері «Еліта-Центру» отримають своє житло. А в провулку Платонівському і на вулиці Лук’янівській будівництво такого житла ведеться.

Як повідомляє КиївВласть з посиланням на лист Київської міськдержадміністрації (КМДА) в Кабмін, із заявами про відшкодування вартості інвестицій в будівництво житла групою «Еліта-Центр» в КМДА звернулося 1530 осіб.

«Протягом 2010-2016 років між КМДА і 267 постраждалими були укладені договори про відступлення права вимоги та поновлення права потерпілого на отримання житла, згідно з якими 267 постраждалих вже отримали у власність житло. 1263 постраждалих ще необхідно забезпечити житлом», – сказано в листі.

За інформацією КМДА, майно і земельні ділянки, що належать групі будівельних компаній «Еліта-Центр», до сих пір знаходяться під арештом і на них накладено заборону на відчуження до завершення кримінальних справ і прийняття рішення суду.

Відшкодування вартості інвестицій постраждалих громадян відбувається за рахунок інвестиційних конкурсів. Як запевнили в КМДА, на сьогодні проведено інвестконкурси та укладені договори про будівництво житлових будинків з виділенням квартир для постраждалих від дій групи «Еліта-Центр» щодо земельних ділянок:

  • на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної;
  • на вулиці Милославській;
  • в провулку Платонівському;
  • на вулиці Лук’янівській (між вулицею Глибочицькій),
  • на вулиці Оноре де Бальзака (вулиця Польова).

«На вулиці Милославської будинки побудовані, проводяться оздоблювальні роботи. По об’єктах в провулку Платонівському і на вулиці Лук’янівській (між вулицею Глибочицькій) ведеться будівництво. По ділянці на вулиці Оноре де Бальзака (вулиця Польова) проектна документація затверджена. Проводиться робота по отриманню дозвільних та погоджувальних документів на виконання будівельних робіт. Через соціальний конфлікт навколо будівництва на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної проведення підготовчих і будівельних робіт неможливо», – повідомили в КМДА.

Також в столичній міськдержадміністрації розповіли, що сьогодні узгоджена реалізація інвестиційного проекту з будівництва житла для постраждалих від «Еліта-Центр» на земельних ділянках по вулиці Милославській (площею 0,48 га на Милославській, 1-г; а також площею 3,18 і 0 , 62 га). Мовляв, замовник будівництва житла для постраждалих від «Еліта-Центр» – КП «Київське інвестиційне агентство» – проводить роботу по їх об’єднанню в один проект і підготовці передпроектних пропозицій для винесення на інвестконкурс.

Крім цього, в КМДА запевнили, що триває робота з пошуку нових земельних ділянок, придатних для будівництва житла для постраждалих від афери «Еліта-Центр».

Цю інформацію столична влада відправила в Кабмін для виконання доручення Секретаріату Кабміну і розпорядження Кабміну 23.06.2010 № 1271-р, згідно з якими КМДА повинна звітувати про забезпечення житлом постраждалих від афери «Еліта-Центр» щоквартально.

Нагадаємо, Київська інвестиційно-будівельна компанія «Еліта-Центр» на початку 2000 років пропонувала громадянам на вигідних умовах інвестувати в будівництво житлових будинків в Києві. У пайовому будівництві взяли участь близько двох тисяч осіб. Будівництво деяких об’єктів було розпочато, але жодне з них не було доведено до кінця. Згодом з’ясувалося, що в реальності будівництво житла ніхто не вів, більш того були зафіксовані факти подвійного і потрійного продажу квартир в недобудованих будинках. За даними слідства, загальна сума, яку отримали шахраї від громадян, становить понад 400 млн гривень.

Об'єднавши кілька квартир в одну, можна створити унікальне за конфігурацією планування. 3m2 підібрав ЖК, де забудовник обіцяє своїм інвесторам таку можливість. ЖК Нивки-Парк Адреса: Святошинський район, …

Населення столиці України складає 3,7 мільйона жителів. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на прес-конференції в Києві. «У місті Київ мешкає 3,7 мільйона людей. До речі …

Статьи по теме
Новини
У Києві знизили тарифи на опалення для деяких категорій населення

Київська міська рада знизила вартість опалення для мешканців багатоквартирних будинків, які досі не уклали договір про надання комунальних послуг. Йдеться…

03 / 12 / 2021

Новини
Новорічна знижка в ЖК Orange Park

Новини забудовників У ЖК Orange Park діє новорічна знижка 10%. Скористатися пропозицією купити квартиру та заощадити можна з 5 по…

03 / 12 / 2021

Новини
Три дерева у центрі Києва стали ботанічними пам’ятками природи

На території Павлівського скверу оголосили три ботанічні пам’ятки природи місцевого значення: «Багатовіковий дуб Павлівського скверу», «Багатовіковий дуб Малишева» та «Багатовікова липа Венгринівського». Рішення під час…

03 / 12 / 2021

Новини
Група компаній DIM випустила реліз вірусних роликів до позиціювання «Живи більше»

Новини забудовників Група компаній DIM на своєму YouTube-каналі опублікувала вірусні ролики «Неандерталець» та «Середньовіччя», які є продовженням нового позиціювання забудовника…

03 / 12 / 2021