Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Які спортивні та культурні об’єкти побудують згідно з новим Генпланом

21.08.2020

3м2 Редактор

Для поліпшення умов дозвілля, культурного відпочинку та здорового способу життя, медичного обслуговування, зменшення кількості транспортних поїздок до центру міста, а також створення робочих місць у спальних районах, проєктом нового Генерального плану намічено будівництво ряду об’єктів культури, спорту та дозвілля, охорони здоров’я.

Заплановане розміщення з виділеними земельними ділянками та будівництво таких об’єктів:

 • Багатофункціонального спортивно — оздоровчого комплексу з зоною відпочинку, закладами торгівлі та громадського харчування та парковою зоною в районі озера Вирлиця.
 • Дитячої лікарні та дитячої поліклініки по вул. Здолбунівській, лікарні та станції швидкої допомоги по вул. Канальній, дитячої школи мистецтв, 2 мкр. ж/м Позняки (вул. Дніпрова) у Дарницькому районі.
 • Багатофункціонального комплексу з льодовою ареною на перетині вулиць Милославської та Закревського.
 • Будівництво індустріального парку «Київська бізнес-гавань» на Троєщині, у Деснянському районі,
  медичного закладу на бульварі Ігоря Шамо, 15-а у Дніпровському районі.
 • Громадського (рекреаційного) комплексу з центром дозвілля для дітей та молоді за адресою: вул. Миколи Юнкерова, 71 в Оболонському районі.
 • Станції швидкої допомоги з амбулаторно-діагностичним центром на вул. Чабанівській.
 • Формування громадського центру «Теличка».
 • Завершення будівництва Університету економіки та фінансів на просп. Глушкова у Голосіївському районі.
 • Реабілітаційного центру на території Дитячого спеціалізованого санаторію “Лісова поляна” на 19 км Житомирського шосе спортивного комплексу по вул. Наумова у Святошинському районі.
 • Дитячої музичної школи на просп. Свободи, 5,б, реабілітаційного центру на території Дитячого спеціалізованого санаторію “Ластівка” вул. Дачно-Білицька, 28 у Подільському районі.
Статьи по теме
Новини
Хід будівництва ЖК Edelweiss House

Новини компаній Будівництво Edelweiss House вже на фінальному етапі, повідомляють в Edelburg Development. В двох будинках, об’єднаних спільним 6-рівневим стилобатом, завершені покрівельні роботи. На 85% завершено…

22 / 09 / 2020

Новини
Скандал з ЖК «Авіа-квартал» у Вишневому: інвестори чекають рішення Офісу з протидії рейдерству

У Вишневому набирає обертів скандал навколо ЖК «Авіа-квартал» по вулиці Вітянській. Одразу кілька мешканців несподівано для себе постали перед шокуючим фактом: їхні квартири забудовник…

22 / 09 / 2020

Новини
Почалась передача житлового комплексу А52 керуючій компанії DIM Expert

Новини компаній Почався процес передачі житлового комплексу А52 до рук DIM Expert, які займуться обслуговуванням та охороною комплексу. Про це…

22 / 09 / 2020

Новини
Микитась заявляє, що надприбуткові проекти Укрбуду відокремлено із загального портфеля, який передали КМБ

Екс-депутат і колишній президент «Укрбуду» Максим Микитась, який зараз перебуває в СІЗО, висловився про ситуацію з добудовою об’єктів корпорації. На…

22 / 09 / 2020