Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Які ЖК у передмісті розпочали продаж квартир

03.08.2020

3м2 Редактор

Літо багате на нові житлові комплекси в передмісті Києва. Останнім часом їх з’явилося досить, і 3m2 вирішив розповісти вам про кожний з них.

ЖК Вишгород Плаза

Адреса: м. Вишгород
Ціна: від 15 500 грн/кв. м

У місті Вишгород по вул. Набережна, 6 з’явився новий проект бізнес-класу ЖК Вишгород Плаза, який складається з одного будинку на 2 секції. Висота будівлі становить 18 поверхів. У складі комплексу обіцяють ресторан, міні-маркет, фітнес-клуб — все в стилобатній частини, а на території майданчики для дітей та спорту, а також паркування.

Обіцяють також видові тераси і окремо тераси в квартирах, охорону і відеоспостереження у всьому комплексі, щоб ніхто сторонній не потрапив на територію.

У продажу є 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні та дворівневі квартири по ціні 15 500–18 350 грн. Здача — 4 кв. 2022 року.

ЖК Like Home

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 12 000 грн/кв. м

ЖК Like Home в Ірпені — це проект в бізнес-класі, де передбачений один будинок на чотири секції і чотири поверхи висотою. Будувати його будуть з цегли, а утеплювати пінополістиролом. У будинку буде автономне опалення.

На території буде супермаркет, салон краси і доставка їжі.

В окрузі по сусідству кілька комплексів, деякі будинки там вже заселені, територія упорядкована, є торгова і побутова інфраструктура, якою, якщо не виникне проблем, також можна буде користуватися.

У продажу є однокімнатні та двокімнатні квартири за ціною 12 000 грн/кв. м, здача комплексу запланована на 1 кв. 2022 року.

ЖК Riviera

Адреса: г. Біла Церква
Ціна: від 15 500 грн/кв. м

Новий житловий проект в місті Біла Церква — це комплекс комфорт-класу ЖК Riviera. У ньому теж один будинок висотою в 6 житлових поверхів. У ЖК запроектована всього 41 квартира.

Інфраструктура в проекті не надто розвинена, є проблеми і з паркомісцями. Передбачена стоянка, але на всіх її точно не вистачить.

У продажу в комплексі пропонують однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні планування. Вартість квадратного метра — 15 500–20 000 грн/кв. м. Здача запланована на 4 кв. 2021 року.

ЖК Преміальний

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 14 250 грн/кв. м

Ще один новий проект в Ірпені — це ЖК «Преміальний» по вул. Сім’ї Шкарівської, 22г. Комплекс комфорт-класу складається з одного будинку на 6 поверхів. У квартирах індивідуальне опалення.

По сусідству кілька ЖК — великих і маленьких з уже розвиненою інфраструктурою, а також кілька супермаркетів, магазинів, кафе, зупинка транспорту.

У продажу в ЖК «Преміальний» пропонують 1-кімнатні, 2-кімнатні та 3-кімнатні квартири за ціною 14 250–15 000 грн. Здача — 4 кв. 2021 року.

ЖК Z community

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка
Ціна: від 18 500 грн/кв. м

ЖК Z community — це комплекс бізнес-класу в селі Софіївська Борщагівка під Києвом. Передбачають будівництво одного будинку на 2 секції висотою 10 поверхів. У будинку автономне опалення.

У самому комплексі обіцяють дитячий майданчик, ресторан, коворкінг.

Особливість Софіївської Борщаговки — близькість до Києва і жахливі пробки на в’їзд і виїзд в місто в годину пік.

У продажу є 1-кімнатні і 2-кімнатні квартири. Вартість квадратного метра становить 18 500 грн/кв. м.

Статьи по теме
Акції
Паркомісце в подарунок у WASHINGTON Concept House

Новини компаній Компанія SAGA Development пропонує спеціальні умови купівлі квартири з терасою в ЖК WASHINGTON Concept House, що будується на…

18 / 09 / 2020

Новини
Через арешт рахунків «Аркади» без світла можуть залишитися понад 30 будинків

У Києві 27 будинків житлових комплексів «Патріотика», «Еврика» та ще п’ять будинків, які обслуговує ТОВ «Аркада-Житлосервіс», можуть залишитися без електропостачання через борги обслуговуючих компаній. Про це йшлося під…

18 / 09 / 2020

Планування
Функціональне перепланування квартири в ЖК Bavaria City

Як перетворити чистий варіант планування від забудовника в цікавий і зрозумілий спосіб використання простору? Завдяки дизайнерам платформи Hallway.pro (платформа для…

18 / 09 / 2020

Новини
Модернізувати квартали хрущовок будуть у Шевченківському районі

У столиці триває обговорення Генерального плану міста Києва. Сам документ складається з 17 томів. Показники та планувальні рішення Генерального плану надано на етап 20…

18 / 09 / 2020