Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
За порушення в наданні послуг ЖКГ хочуть посилити покарання

24.11.2020

3м2 Редактор

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді два законопроєкти, які мають навести порядок у сфері ЖКГ. На думку парламентаріїв, сьогодні існує велика проблема в сфері контролю за наданням послуг житлово-комунального господарства, передає Судово-юридична газета.

Так, після ліквідації Держжитлокомунінспекції частину повноважень з держконтролю передали ДАБІ, яка також згодом їх втратила.

У підсумку відсутність контролю призвело до низки негативних наслідків, таких як зростання корупції, зловживання у сфері ціноутворення тощо.

У зв’язку з цим, автори законопроєкту №4403 пропонують створити Державну житлово-комунальну інспекцію, яка і займеться контролем у сфері ЖКГ.

При цьому інший проєкт закону №4404 передбачає внесення змін до КпАП в частині встановлення відповідальності за порушення. Так, документ передбачає впровадження статей, які передбачають покарання за порушення в житлово-комунальній сфері. Санкції в деяких статтях стосуються не тільки посадових осіб та підприємств, що надають комунальні послуги, але і споживачів цих послуг.

Крім введення нових статей і доповнення існуючих, автори також пропонують збільшити розміри штрафів за вже існуючі порушення.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021