Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Забудовник Крістерової Гірки хоче поновити оренду через суд

05.06.2020

3м2 Редактор

Забудовник Крістерової Гірки подав позов до суду через розірвання Київрадою договору оренди земельної ділянки, повідомляє Чесно.

Активісти, які виступають проти забудови, побоюються, що Господарський суд міста Києва винесе рішення на користь забудовника через упередженість судді. Так, на підготовчому засіданні першого червня суддя Катерина Головіна не долучила представників громади Гірки Крістера третьою стороною до справи.

«Представників громади та їхнього адвоката не пустили до судової зали. Хоча представник Київради про це клопотав. Чи не є це проявом упередженості судді? Бо ця поважна пані винесла вже три ухвали на користь забудовника, зокрема заборонила висаджувати дерева на ділянці», – зазначила представниця громади Гірки Крістера Тетяна Ратушняк.

За її словами, інші судді залишили без розгляду попередні два судові позови компанії «Будінвест КМ».

Йдеться про ділянку площею трохи більше одного гектара на вулиці Вишгородській, 47-Ж у Подільському районі, де зараз зелена зона. У 2007 році цю землю передали в оренду для будівництва житлового будинку. У 2017 році договір подовжили до 2022 року. Місцеві мешканці влаштовували акції протесту проти забудови.

У грудні 2019 року Київрада розірвала договір оренди з забудовником. Громада відразу взялася за відновлення території: засипали котлован, вивезли уламки бетонного паркану, вирівняли землю ділянку, завезли чорнозем та висадили близько 200 дерев.

На початку червня розробники Генплану Києва повідомили, що на підставі рішення Київради віднесли парк «Крістерова гірка» до території зелених насаджень загального користування.

Парк «Крістерова гірка» загалом має площу 4,3 гектара. Його заклав у 1850 році садівник Вільгельм Крістер. Зараз у парку мешкають лебеді та дикі качки, є й тварини, занесені до Червоної книги.

Проєкт Генплану Києва передбачає висотне будівництво виключно за межами центру столиці. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан». Розробники проєкту Генплану Києва передбачили збереження домінуючого значення у композиції міста традиційного характеру …

Розділяти платіжки за електроенергію поки немає сенсу, про це повідомив менеджер з організації консультативних послуг у сфері аналітичної діяльності DiXi Group Богдан Серебренніков. Раніше про можливий розподіл платіжок повідомив …

Статьи по теме
Новини
Житлові проєкти з максимумом сервісів і послуг у передмісті

3m2 підібрав новобудови передмістя, де проєктом передбачено відкриття різних закладів сфери торгівлі й послуг в межах ЖК. ЖК WELLSPRING Адреса:…

04 / 08 / 2021

Новини
Затверджено історико-архітектурний опорний план Києва

Міністр культури і інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що вдалося затвердити історико-архітектурний опорний план Києва. Про це він написав у вівторок, 3 серпня, на своїй сторінці у Facebook….

04 / 08 / 2021

Рейтинги
Акції та знижки: 5 новобудов Києва

Акції та знижки від забудовника на покупку житла — приємний бонус для покупця, особливо в умовах постійного підвищення середньої вартості…

04 / 08 / 2021

Новини
Визначився переможець першого турніру з мініфутболу ІНТЕРГАЛ-БУД CUP серед житлових комплексів компанії «Інтергал-Буд»

Новини забудовників Футбольний липень закінчився фіналом турніру з мініфутболу ІНТЕРГАЛ-БУД CUP серед житлових комплексів компанії «Інтергал-Буд». На полі ЖК «Озерний гай…

04 / 08 / 2021