Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Забудовник ЖК RiverStone пояснив, чому закрив вхід на набережну

09.07.2020

3м2 Редактор

Редакція 3m2.ua отримала офіційну відповідь забудовника ЖК RiverStone – ТОВ «Лівобережжя плюс» з приводу скарг місцевих жителів на закриття набережної біля комплексу для вільного проходу.

Публікуємо відповідь без скорочень: «ЖК RiverStone на Дніпровській набережній, 14 зводиться в рамках законодавчого поля, підкреслює директор компанії забудовника ТОВ «Лівобережжя плюс» Андрій Долотій. За його словами, берегоукріплення відноситься до гідротехнічних споруд, згідно ДСТУ 3517-97. Функція берегоукріплення, в нашому випадку мова йде про комплексний спорудженні, що складається з вертикальних і горизонтальних бетонних армованих конструкцій, частиною якої є і набережна, полягає в тому, щоб запобігти розмиву берега і захистити комплекс від повеней і паводків.

Згідно з чинним законодавством, а саме ст.88 Водного кодексу України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/213/95-вр/page4#Text, вільний доступ громадянам надається у всіх випадках, «крім земельних ділянок, на яких розташовані гідротехнічні, гідрометричні і лінійні споруди, санаторії та ін. лікувально-оздоровчі установи, дитячі оздоровчі табори ».

Мова йде не про «нібито берегоукріплення», а про законні дії забудовника «Лівобережжя плюс», які підтверджені рішенням судів кількох інстанцій проти КП «Благоустрій». http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/83377322, http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/81477615.

Андрій Долотій нагадує, що КП «Благоустрій» кілька разів зносив огорожу.

ТОВ «Лівобережжя плюс» володіє землею для будівництва та експлуатації ділянки, загальною площею 7 га, на якому знаходиться ЖК RiverStone, частково на правах власності, частково орендує. Орендна плата і податки сплачуються в повному обсязі і в строк.

Андрій Долотій нагадує, що на території ЖК RiverStone живе понад 3 тис. осіб, які оплачують охорону, прибирання, обслуговування території, а також полив рослин, садівників, заміну і обслуговування освітлювальних приладів та ін. Завдяки цьому територія ЖК RiverStone є одним з найкрасивіших і доглянутих місць в нашій столиці » .

Статьи по теме
Новини
Як інвестори Укрбуду пікетували Міноборони. Фото та відео

Інвестори «Укрбуду» перекривали рух транспорту на Повітрофлотському проспекті в Києві навпроти будівлі Міністерства оборони. За словами організаторів акції, таким чином вони хочуть привернути увагу представників…

14 / 08 / 2020

Новини
Постраждалим від вибуху на Позняках профінансували витрати на ремонт у нових квартирах

Постраждалим від вибуху на Позняках почали давати гроші на ремонт у нових квартирах. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, передає пресслужба КМДА. «Зустрівся…

14 / 08 / 2020

Планування
Секрети вдалого дизайну

Не бійтеся експериментувати Дизайн інтер’єру розвивається в бік створення максимально зручного середовища для життя людини. Причому під зручністю маються на…

14 / 08 / 2020

Новини
Банда вивела з державної, комунальної та приватної власності нерухомості на 200 млн грн

Київською місцевою прокуратурою № 7 завершене досудове розслідування у багатоепізодному кримінальному провадженні за фактами заволодіння учасниками злочинної організації об’єктами нерухомості державної, комунальної та приватної власності…

13 / 08 / 2020