Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
В яких ЖК закрита від авто і сторонніх прибудинкова територія

24.11.2020

3м2 Редактор

В сучасних ЖК Києва все частіше реалізують закриті двори, 3m2 підібрав для вас 5 цікавих проєктів.

ЖК SKY AVENUE

Адреса: Солом’янський район, вул. Народного Ополчення, 3
Ціна: від 24 630 грн/кв. м

В основу проєкту житлового комплексу комфорт-класу ЖК SKY AVENUE покладена концепція «Двір без автомобілів». Вона зробить більш комфортним відпочинок на території внутрішніх дворів для жителів будь-якого віку. ЖК будується за адресою вул. Народного Ополчення, 3 у Солом’янському районі столиці. Підвищену безпеку також гарантує професійна охорона, яка буде займатися патрулюванням та контролювати вхід-вихід з території ЖК.

До складу проекту, разом з житловою складовою, також увійде торговий центр, буде організована зона відпочинку, променад-алея з міні-парком по всій території, дитячі ігрові містечка, спортивні майданчики і місця для тихого відпочинку.

Дошкільний центр у складі ЖК також вивільнить додатковий ресурс часу для молодих батьків. До державних садків та шкіл від житлового комплексу не більше 15 хвилин.

У складі SKY AVENUE шість будинків по 16 поверхів, які зводять за монолітно-каркасною технологією. Є можливість купити квартиру з ремонтом від забудовника. Зараз квадратний метр в ЖК SKY AVENUE коштує 24 630–44 050 грн/кв. м.

ЖК POLARIS Home & Plaza

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженків, 22
Ціна: від 19 500 грн/кв. м

У комплексі комфорт-класу POLARIS Home & Plaza, основний упор зроблений на багатофункціональну інфраструктуру і безпеку. Проєктом передбачено двір без авто — ніяких маршрутів біля будинку, запаркованих тротуарів і побутових конфліктів через неправильно припарковані авто. Територія комплексу буде під охороною.

На подвір’ї новобудови обіцяють розбити міні-парк з різноплановим озелененням, висадять кущі, високорослі дерева, розіб’ють клумби.

Розташований комплекс за адресою вул. Сім’ї Кульженків, 22 в Оболонському районі столиці.

До складу ЖК також увійде вбудований торговий центр, в комерційній частині комплексу буде відведено місце під дитячий садок, сімейний ресторан, фітнес-клуб і супермаркет.

У продажу є квартири від 20 кв. м до 128 кв. м за ціною від 19 500–30 100 грн/кв. м.

ЖК Сирецький парк 2

Адреса: Шевченківський район, вул. Ясногірська, 20а
Ціна: від 20 250 грн/кв. м

Закриють двір для авто і сторонніх також в комплексі комфорт-класу «Сирецький парк-2». Проєкт буде розташований за адресою вул. Ясногірська, 20а поруч з першою чергою однойменного проєкту.

У планах девелопера будівництво одного будинку на дві секції і висотою всього 7 поверхів.

На території буде п’ятирівневий паркінг і гостьова автостоянка, дитячі та спортивні майданчики, комерційні приміщення різного функціонального призначення під магазини, аптеки, кафе.

У продажу є квартири від 45 до 77 кв. м за ціною 20 250–40 500 грн/кв. м.

ЖК Life Story

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 13, 13а, 15, 15а
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

У ЖК Life Story в Голосіївському районі столиці за адресою вул. Метрологічної, 13, 13а, 15, 15а теж пішли шляхом закритого від автомобілів і сторонніх дворового простору. Забудовник обіцяє створити максимальну приватність і захищеність для майбутніх мешканців.

У проєкті бізнес-класу передбачається будівництво одного будинку на дві секції висотою 16 поверхів.

Найменша квартири в ЖК Life Story буде площею 30 кв. м, а найбільша — 76 кв. м. Ціна квадратного метра наразі становить 20 000–26 850 грн/кв. м.

ЖК Nordica Residence

Адреса: Печерський район, Залізничне шосе, 45а
Ціна: від 29 200 грн/кв. м

ЖК бізнес-класу Nordica Residence будують в Печерському районі столиці. Тут подбали й про закриту територію від машин і сторонніх, і про рівень безпеки: на в’їзді в ЖК пропускний пункт, по периметру охорона, а в громадських місцях встановлять камери відеоспостереження. Внутрішній простір двору — це повністю пішохідна зона.

У проєкті три будинки за монолітно-каркасною технологією від 7 до 26 поверхів,

У ЖК буде своя система «розумний дім», яка автоматизує роботу всіх інженерних систем і облік за споживанням ресурсів.

Купити квартиру в ЖК Nordica Residence можна від 43 до 130 кв. м за ціною 29 200–44 100 грн/кв.м.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Земельна комісія Київради відмовила у забудові скверу на Оболоні

Будівельно-земельна постійна комісія Київради розглянула питання про відмову в продовженні оренди ТОВ «СОУЛ» щодо земельної ділянки під будівництво кількох будинків…

27 / 01 / 2021

Новини
В Раді запропонували штрафувати українців за неправильно встановлені кондиціонери

У Верховній Раді запропонували штрафувати українців за неправильно встановлені кондиціонери на будинках. Відповідний законопроєкт (№ 4619) ініціював народний депутат із партії «Слуга народу» Сергій Гривко. Документ…

27 / 01 / 2021

Новини
Бізнесмен Андрій Вавриш заявив про необгрунтовані політичні переслідування

26 січня ДБР вручило девелоперу Андрію Вавришу повідомлення про підозру. Бізнесмен називає звинувачення абсурдними й необґрунтованими та пояснює їх політичними…

27 / 01 / 2021

Новини
Київська влада віддасть добудову 11 тисяч незавершених квартир «Аркади» новому забудовнику

Меморандум з КМДА та новим забудовником дасть можливість добудувати 11 тисяч незавершених квартир. Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час…

27 / 01 / 2021