Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Занедбані промділянки потенційно придатні під житлове будівництво

06.03.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Занедбані ділянки промислового призначення площею 0,4-1,5 га, що не належать до великих промзон, що підлягають ревіталізації, потенційно придатні під житлове будівництво. Про це заявив керівник проекту RUSANIV RESIDENCE Олександр Ізаров.

Він зазначив, що сумарно ці ділянки становлять близько 1-2% всієї київської землі, відведеної під майбутню забудову. За його словами, ці території не враховано запропонованим Генеральним планом Києва, як промислові зони, підлягають реновації.

Він нагадав, що відповідно до Генплану, в найближчі роки на більш ніж 1660 га промислових територій, планується комплексне будівництво житла та супутньої інфраструктури.

«У кожному київському районі налічується в середньому 10-15 невикористовуваних” промислових “земельних ділянок площею від 0,4 га до 1,5 га, які потенційно можуть бути забудовані. На цих землях в перспективі 5-7 років можна побудувати, як мінімум до 100 нових невеликих житлових комплексів на 30-50 тис.кв.м житла з необхідними об’єктами інфраструктури, такими, як дитячі садки, паркування, сквери тощо. При цьому, важливо підкреслити: щоб провести повноцінну ревіталізацію такої землі, будуть потрібні великі вкладення забудовників», – сказав він.

За його словами, витрати забудовника на підготовку подібної ділянки під будівництво можуть скласти від 2 млн грн до 5 млн грн в залежності від необхідного обсягу робіт.

Олександр Ізаров звернув увагу на те, що на таких ділянках дуже часто знаходяться застарілі споруди, які потребують знесення. Крім цього, типовим для такої землі є наявність старих підземних комунікацій, які потребують термінової заміни.

«Забудовники стикаються з тим, що необхідно провести комплексну заміну підземних комунікацій, що також може вести до коректування проекту, так як на місці, де проходять комунікації будівництво неможливо», – підкреслив експерт.

Олександр Ізаров також повідомив, що багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу RUSANIV RESIDENCE по вул. Євгена Сверстюка, 54 буде побудований на промисловій ділянці, площа якого становить 0,6953 га.

Нагадаємо, що девелоперами багатофункціонального житлового комплексу RUSANIV RESIDENCE є компанії Perfect Group і Citex Development.

Замовник будівництва – компанія «Русанів Інвест» – має намір виділити понад 12 млн грн на облаштування 1,5 тис. кв.м частини Русанівського каналу, який прилягає до вулиці Ованеса Туманяна у Дніпровському районі Києва.

Багатофункціональний житловий комплекс RUSANIV RESIDENCE буде складатися з 2-х будинків на 398 квартир, з яких однокімнатних – 182, двокімнатних – 109, трикімнатних – 103, чотирикімнатних – 3, п’ятикімнатних – 1. Площі квартир – від 30,2 кв.м до 252 кв.м.

У багатофункціональному житловому комплексі передбачено створення повноцінного інфраструктурного комплексу, що включають 2 продовольчих магазини, ресторан, вбудований дитячий садок на 80 місць. Також в житловому комплексі заплановані офісні приміщення загальною площею понад 6400 кв.м.

Нещодавно Україну облетіла новина про рекордну платіжку за опалення, яку отримала жителька столиці, жінці прийшла платіжка на 53 тисячі гривень за опалення чотирикімнатної квартири за один …

На сьогодні в Києві налічується 3181 будинок, який належить до застарілого житлового фонду. Результатами інвентаризації поділилася депутат Київради Ольга Балицька, передає СтройОбзор. «У більшості з цих …

Статьи по теме
Новини
Найспекотніший липень у Києві: один з днів виявився найтеплішим за 141 рік спостережень

Середньомісячна температура повітря у липні в Києві склала +24,6°С, що на 3,3°С вище за кліматичну норму. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського. У Києві протягом…

04 / 08 / 2021

Новини
Житлові проєкти з максимумом сервісів і послуг у передмісті

3m2 підібрав новобудови передмістя, де проєктом передбачено відкриття різних закладів сфери торгівлі й послуг в межах ЖК. ЖК WELLSPRING Адреса:…

04 / 08 / 2021

Новини
Затверджено історико-архітектурний опорний план Києва

Міністр культури і інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що вдалося затвердити історико-архітектурний опорний план Києва. Про це він написав у вівторок, 3 серпня, на своїй сторінці у Facebook….

04 / 08 / 2021

Рейтинги
Акції та знижки: 5 новобудов Києва

Акції та знижки від забудовника на покупку житла — приємний бонус для покупця, особливо в умовах постійного підвищення середньої вартості…

04 / 08 / 2021