Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Земельна комісія Київради дозволила забудову Чкаловського скверу

05.06.2020

3м2 Редактор

Земельна комісія Київради дозволила зробити Чкаловський сквер фактично прибудинковою територією житлового будинку. Проти такого рішення проголосували тільки два члени комісії. Про це повідомив депутат Київради Ілля Сагайдак («Київська команда») в соцмережі Фейсбук.

«Земельна комісія Київради проголосувала за забудову Чкаловського скверу. Внаслідок забудови, сквер фактично перетвориться на прибудинкову територію 14-поверхового будинку», – сказано в повідомленні.

Сагайдак зазначає, що спочатку, під тиск громадськості, питання зняли з порядку денного. Але після того, як громадськість покинула зал, питання повернули і підтримали.

Депутат зазначає, що проти поновлення договору проголосували два депутати:

  • Владислав Турець, депутатська фракція «Солідарність», округ № 70
  • Іван Картавий, депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання “Свобода», округ № 39

Раніше Генеральна прокуратура офіційно підтвердила свої наміри забудувати сквер ім. Валерія Чкалова, щоб поліпшити житлові умови своїх працівників. Але забудова цієї земділянки не відповідає вимогам містобудівної документації, вона може привести до знищення зелених насаджень і зменшення рекреаційної зони Центрального історичного ареалу Києва.

Статьи по теме
Новини
Нові проекти та старти продажів у червні в передмісті Києва

3m2 підібрав для вас ЖК та котеджні містечка, де з’явилися нові проекти або стартував продаж квадратних метрів. Гостомельські Липки-4 (Гостомель)…

03 / 07 / 2020

Новини
У Києві будуть боротися за збереження книжкового ринку «Петрівка»

До 1 січня 2021 року книжковий ринок «Петрівка» планують ліквідувати. Замість нього планується зведення торгово-розважального центру. Про це повідомляє представник ініціативної групи…

03 / 07 / 2020

Новини
На будівництві Великої Окружної дороги сталася розтрата 354 млн грн

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 мільйони гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги….

03 / 07 / 2020

Новини
Ціни червня на ринку новобудов у Києві

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні…

03 / 07 / 2020