Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК, де приділяють увагу екологічній складовій

08.10.2020

3м2 Редактор

3m2 підібрав ЖК, де започатковані екоініціативи, наприклад, як оренда велотранспорту, сортування сміття, стійки для заправки електромобілів, сертифікація по BREEAM, тощо.

ЖК O2 Residence

Адреса: Дарницький район, Бориспільське шосе
Ціна: від 20 150 грн/кв. м

Подбають про довкілля та планують долучати до екологічних ініціатив майбутніх жителів у ЖК О2 Residence від компанії SAGA Development. Концепція проекту передбачає використання тільки якісних та екологічно чистих матеріалів, на території ЖК будуть встановлені зарядні пристрої для електрокарів. Тут організують власну екоферму. Протягом року резиденти комплексу матимуть змогу смакувати екологічно чистими продуктами з власної теплиці. Вони зможуть самостійно доглядати за рослинами або довірити цю справу агроному, який працюватиме на фермі.

Комплекс складатиметься з 12 будинків по сім поверхів кожен.

На перших поверхах будуть комерційні приміщення, де відкриють магазини, кафе та ресторани, клініки та аптеки, інші сервіси. На території запроектований дитячий садок та своя школа. Достатньо буде рекреаційних куточків та зон для відпочинку, адже комплекс будують серед лісу в оточенні сосен, на території розташовано озеро, навколо якого девелопер вже завершує благоустрій.

Покупцям пропонують до інвестування одно-, дво- та трикімнатні квартири. Також є п’ятикімнатні дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 20 150 до 25 100 гривень. Є можливість придбати квартири в розстрочку та кредит.

Першу чергу повинні ввести в експлуатацію у 4 кв. 2020 року.

ЖК Aria

Адреса: Печерський район, бул. Дружби Народів, 13а
Ціна: від 39 900 грн/кв. м

ЖК Aria, що будує компанія GEOS, претендує на отримання сертифіката BREEAM, тобто буде задовольняти вимогам екологічної ефективності будівлі. Будівництво повинно не зашкодити навколишньому середовищу

ЖК представляє собою багатосекційний будинок змінної поверховості з висотою секцій 25, 24, 21, 9, 3-7 поверхів. Також в комплексі будуть секції з нежитловими приміщеннями, комерційними, інфраструктурними, їх розмістять в маловисотних 3–7-поверхових секціях. Буде організована цілодобова охорона, територію зроблять закритою від авто і сторонніх.

У ЖК можна придбати 1-, 2-, 3-кімнатні квартири. Вартість — від 39 900 до 60 000 гривень за кв. м.

Заявлений термін введення в експлуатацію — 4 кв. 2021 року.

ЖК Respublika

Адреса: Голосіївський район, Велика Окружна дорога, 1
Ціна: від 32 900 грн/кв. м

Мешканцям ЖК Республіка пропонують долучатись до соціально екологічної ініціативи від компанії КАN — сортування сміття. Урни для сортування сміття установлені в ЖК, також укладено договір із сміттєпереробним заводом. У перспективі такі заходи навіть зможуть генерувати певний дохід для жителів, адже у всьому світі сміття купують для переробки.

Проект складається з восьми будинків висотою 7-10 поверхів. Також побудують школу та дитсадок, медичний центр, буде налагоджена розвинена спортивна інфраструктура, організовані зони для відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі.

Покупцям пропонують до інвестування одно -, двох- та трикімнатні квартири, ціною за квадратний метр від 32 900 до 54 750 гривень.

Найближчу чергу повинні ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2021 року.

ЖК Forward

Адреса: Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 5 а
Ціна: від 31 650 грн/кв. м

Особливістю концепції ЖК Forward від забудовника «Ріел» стане сервіс оренди спортивного спорядження та велосипедів для мешканців комплексу. В підземному паркінгу будуть зарядки для електромобілів.

ЖК буде складатися з одного будинку висотою 11 поверхів, що стоїть на стилобаті.

У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири, вартість квадратного метра — від 31 650 до 34 950 гривень.

Здати ЖК в експлуатацію обіцяють у 2 кварталі 2022 року.

ЖК UNIT.HOME

Адреса: Шевченківський район, вул. Сім’ї Хохлових, 8
Ціна: від 39 600грн/кв. м

Рішення, що будуть заохочувати жителів вести більш здоровий спосіб життя , піклуватись про довкілля, будуть впроваджені в ЖК UNIT.Home. У власну інфраструктуру будуть входити велопрокат та паркінг з зарядками для електрокарів.

Будують комплекс при партнерстві компаній UDP і К.А.Н. Девелопмент.

У ЖК буде 9 житлових будинків різної поверховості — 5-9, 16, 20, 24-25. ЖК — частина великого багатофункціонального проекту, в якому крім житлової, буде ще офісна і торговельна складова, а також школа і готель.

У комплексі можна придбати однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра тут від 39 600 до 56 600 гривень.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2022 року.

Статьи по теме
Новини
ЖК, що майже готові до заселення

3m2 підібрав житлові комплекси, які готуються до введення до кінця 2020 року. ЖК RESIDENT CONCEPT HOUSE Адреса: Голосіївський район, вул….

30 / 10 / 2020

Новини
INTERGAL CITY відсвяткував офіційний старт продажів квартир у вежі А

Новини компаній 28 жовтня на території клієнтського простору преміального комплексу INTERGAL CITY відбувся захід з нагоди старту продажів квартир у вежі А. Гостей…

30 / 10 / 2020

Планування
Осінні кольори в інтер’єрі

Дні стають коротшими, погода псується, а осіння меланхолія стає нормальним явищем. Не вистачає вітамінів і сонячного світла, ми проводимо все…

30 / 10 / 2020

Новини
23% майбутніх покупців квартир воліють купити власне житло протягом року

У Києві спостерігається стабільно висока зацікавленість у інформації про нові квартири та готовність здійснити покупку. Про це повідомив Андрій Міма (співзасновник ЛУН та…

30 / 10 / 2020