Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

ЖК, дружні для власників електромобілів

28.10.2021

3м2 Редактор

3m2 підібрав нові житлові комплекси, де будуть обладнані місця для підзарядки електромобілів.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 44 100 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky підземні паркінги й наземні парковки обладнані станціями для зарядки електромобілів. Свій підземний паркінг передбачений в кожному будинку. Крім того, у жителів-власників електрокарів є можливість обладнати місце зарядки поруч зі своїм паркомісцем.

Комплекс будують за принципом суперкварталів, кожен будинок формує окремий квартал з власним внутрішнім двором, всього буде 9 будинків висотою 9-10 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Будинки будуть підключені до централізованої системи опалення.

В районі продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, також у продажу дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 44 100 до 86 900 гривень.

Найближчу чергу комплексу повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК НИВКИ-ПАРК

Адреса: Святошинський район, проспект Перемоги, 67
Ціна:
від 25 500 грн/кв. м

Жителі ЖК «Нивки-Парк» зможуть користуватися власними зарядними станціями для електромобілів. Точки підзарядки будуть встановлені в підземному паркінгу комплексу.

Проєктом передбачено будівництво 12 будинків різної висотності — 12, 16-17 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблоків та газоблоків. Фасади утеплюють мінеральною ватою.

Територія «Нивки-Парк» закрита для сторонніх і знаходиться під цілодобовою охороною.

У комплексі доступні до інвестування одно-, дво-, три-, чотири- і п’ятикімнатні квартири. Пропоноване житло можна придбати з чорновою обробкою або з готовим ремонтом «під ключ» від забудовника. Вартість квадратного метра — від 25 500 до 43 500 гривен.

Будинки №11 і 12 планують добудувати в IV кварталі 2021.

ЖК ILLINSKY HOUSE

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 21
Ціна: від 83 400 грн/кв. м

Частина паркомісць в підземному дворівневому паркінгу житлового комплексу Illinsky House буде обладнана зарядними станціями для електромобілів. У паркінгу будуть встановлені сучасні системи контролю загазованості, а також відеоспостереження. Об’єкт буде під цілодобовою охороною. Проєктом передбачено сполучення паркінгу з житловими поверхами та холом за допомогою ліфта, тому резиденти зможуть зручно дістатися до авто, минаючи вулицю.

Комплекс бізнес-класу буде складатися з двох будівель на п’ять-вісім поверхів. Територія житлового комплексу буде закритою від авто і сторонніх, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.

У комплексі продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 83 400 до 110 850 гривень.

Готовність комплексу — I квартал 2022 року.

ЖК STANFORD

Адреса: Печерський район, вул. Предславинська, 35
Ціна: від 64 250 грн/кв. м

П’ятирівневий підземний паркінг в житловому комплексі Stanford буде оснащений зарядками для електрокарів. У ЖК увійде один будинок на одинадцять секцій заввишки 7, 24 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблоків, їх утеплять мінеральною ватою і встановлять систему навісних вентильованих фасадів з плитами з керамограніта. Територія буде закритою від сторонніх, з цілодобовою охороною.

У комплексі продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні планування. Вартість квадратного метра від 64 250 до 103 200 гривень.

Перші п’ять секцій введуть в експлуатацію в 3 кварталі 2022 року.

ЖК GREAT

Адреса: Дарницький район, Дніпровська набережна
Ціна: від 24 600 грн/кв. м

Зможуть користуватися власною зарядною станцією для електромобілів жителі ЖК Great. Точками підзарядки будуть укомплектовані паркувальні місця в підземному паркінгу.

У ЖК увійде 13 будинків висотою в 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни будуть з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

У ЖК продають одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- і шестикімнатні квартири. Вартість квадратного метра стартує від 24 600 гривень і доходить до 37 000 гривен.

Найближчу чергу повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

Група «Ковальська» ревіталізує територію Київського лікеро-горілчаного заводу, що в Шевченківському районі Києва, на вулиці Кудрявська, 16А. До діалогу щодо того, якими сенсами буде наповнена «Кудрявка», будуть …

Влада Києва анонсувала будівництво парку біля озера Тягле в Дарницькому районі (у районі забудови скандальної «Патріотика на озерах») протягом двох років. З ініціативою будівництва …

Статьи по теме
Новини
Право власності на земельну ділянку при відсутності документів: що робити

Якщо спадкоємцю потрібно отримати земельну ділянку у спадок, то необхідно протягом 6 місяців із дня відкриття спадщини (тобто, з моменту…

06 / 12 / 2021

Новини
Пропозиції до новорічних свят у Авеню 42

Новини забудовників Забудовник KSM-Group вітає всіх з початком зими та близькими святами, та пропонує до уваги свіженькі пропозиції у ЖК…

06 / 12 / 2021

Новини
ЖК за принципом «місто в місті» біля Києва

3m2 підібрав новобудови передмістя, де забудовники передбачили всі необхідні опції для шопінгу, розваг, відпочинку, роботи, медичні та освітні послуги. ЖК…

06 / 12 / 2021

Новини
Житлові комплекси «Голосіївський» та «Паркові Озера» стали лауреатами премії European Property Awards

Новини забудовників Проєкти компанії «Інтергал-Буд» — ЖК «Голосіївський» та ЖК «Паркові Озера» стали лауреатами престижної європейської премії у сфері нерухомості…

06 / 12 / 2021