Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ЖК з додатковими корисними площами

15.01.2021

3м2 Редактор

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири.

ЖК Park Lake City

Адреса: с. Підгірці
Ціна: від 31 100 грн/кв. м

Зможуть поза квартирою зберігати габаритні речі інвестори ЖК Park Lake City. Забудовник передбачив спеціальні місця для зберігання велосипедів та дитячих колясок.

У комплекс увійде 20 будинків заввишки 4 поверхи. Для найменших мешканців комплексу на території будуть дитячий сад і школа I ступеня на 120 місць. Територія буде закритою від автомобілів і сторонніх. На прибудинковій території облаштують паркову зону з ландшафтним дизайном.

У ЖК доступні до інвестування одно- і двокімнатні квартири. Вартість пропонованої нерухомості від 31 100 до 38 150 грн/кв. м. Найближча черга буде готова до заселення у першому кварталі 2021 року.

ЖК WELLSPRING

Адреса: м. Вишневе
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Не завантажувати свою квартиру зайвими речами зможуть інвестори ЖК Wellspring. Для зберігання несезонних, габаритних або інших речей, які не потрібні в повсякденному житті, в кожній з секцій на -1 поверсі передбачені комори, площа пропонованих місць зберігання від 2 кв. м до 12,5 кв. м. Придбати комори можна в тому числі й в розстрочку, без першого внеску до квітня 2023 року.

У комплекс увійдуть два будинки змінної поверховості висотою 7-11 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок. У комплексі буде працювати приватний дитячий садок і центр розвитку малюків, коворкінг, продуктовий магазин, спортивний центр, кав’ярні та інші об’єкти інфраструктури. Комерційні площі будуть мати виходи з фасадної частини і з двору, таким чином можна буде забезпечити максимальну приватність всередині території ЖК. Двір буде закритим від авто і сторонніх, його озеленять, організують зони відпочинку і барбекю, дитячі майданчики і місця для занять спорту. На території буде бюветний комплекс.

У новобудові доступні до купівлі 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири. Ціна квадратного метра варіюється від 18 000 до 21 050 грн/кв. м. Першу чергу повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК Ібіс

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 14 000 грн/кв. м

Власною коморою можуть обзавестися інвестори ЖК «Ібіс». Забудовник надає комори площею до 5 кв. м на цокольному поверсі для зберігання сезонних речей.

Згідно з проєктною документацією в ЖК увійде дванадцять 3-4-поверхових будинків. Внутрішня інфраструктура комплексу включатиме в себе продуктові й непродовольчі магазини, кафе та ін. сервіси. Працюватиме дитячий центр розвитку. ЖК буде закритим від авто і сторонніх. На території облаштують лаунж-зони та майданчики для барбекю, різноманітні дитячі майданчики, доріжку для катання на роликах. Для любителів активного відпочинку встановлять тренажери під відкритим небом і відкриють повноцінний спортзал.

У комплексі можна придбати одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість від 14 000 до 18 000 грн/кв. м. Черговий будинок ЖК повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК Оптімісто

Адреса: с. Гатне
Ціна: від 16 500 грн/кв. м

Став учасником нашої добірки ЖК «Оптімісто», жителі комплексу зможуть зберігати побутові та сезонні речі в спеціально передбачених коморах.

Комплекс складається з двох будівель заввишки в 10 поверхів. Концепція житлового комплексу передбачає розміщення на перших поверхах комерційних площ, де відкриють магазини, салони краси, аптеки, відділення банків, кав’ярні, ресторани. Також у внутрішню інфраструктуру комплексу входить облаштування центру дитячого розвитку. Передбачена цілодобова охорона і відеоспостереження за територією.

У ЖК продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири. Є дворівневі планування. Вартість квадратного метра стартує від 16 500 гривень і доходить до 25 500 гривень. Найближчу чергу повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року.

ЖК Plaza Kvartal

Адреса: смт Чабани
Ціна: від 20 900 грн/кв. м

У ЖК Plaza Kvartal на кожному поверсі передбачено по дві комори, а також додаткові комори будуть розміщені в паркінгу.

Комплекс буде складатися з трьох будинків висотою 3-5 поверхів. Для автомобілів спроєктований підземний паркінг. На першому поверсі передбачені комерційні приміщення, де відкриють кілька продуктових магазинів, багатопрофільну приватну клініку і інші об’єкти інфраструктури. Дахи на будинках будуть експлуатованими, для жителів тут облаштують барбекю-зони загального користування.

У ЖК продають одно- і двокімнатні квартири вартістю від 20 900 до 24 900 грн/кв. м. Будинок введений в експлуатацію.

Статьи по теме
Новини
Від власника «Дача на Юнкерова» вимагають привести об’єкт культурної спадщини до належного стану

Київська міська прокуратура в судовому порядку вимагає привести об’єкт культурної спадщини – «Дача на Юнкерова» (Пуща-Водиця), розташований по вул. Миколи…

05 / 03 / 2021

Новини
Рада продовжила кінцеві терміни установки лічильників газу для населення

Законом встановлено, що контроль за забезпеченням встановлення лічильників газу виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та…

05 / 03 / 2021

Акції
Найкраща пропозиція березня: квартира А136 Highlight Tower за спеціальною ціною

Новини компаній Початок весни – найкращий час запланувати подію, яка кардинально змінить ваше життя. І головною такою подією стане придбання…

05 / 03 / 2021

Новини
Хід будівництва Saga Development

Новини компаній Що нового відбулося на будівельних майданчиках SAGA Development і партнерів? Розповідаємо про проекти. KANDINSKY Odessa Residence У KANDINSKY…

05 / 03 / 2021