Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК з концепцією «двір без машин»

19.08.2020

3м2 Редактор

3m2 зробив добірку житлових комплексів з вільними від авто дворами.

ЖК SKY AVENUE

Адреса: Солом’янський район, вул. Народного Ополчення, 3
Ціна: від 24 300 грн/кв. м

Важливою інфраструктурною фішкою ЖК SKY AVENUE від девелопера «Інтергал-Буд» є концепція «двір без машин». Будинки комплексу, який динамічно будується на Солом’янці і обіцяє стати справжнім сучасним оазисом району, створюють закритий простір з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Через всю територію комплексу буде проходити ефектне центральне авеню з зеленими деревами, газонами і велосипедними доріжками.

Комплекс складається з 6 будинків по 16 поверхів.

У комплексі можна купити 1-, 2- і 3-кімнатні квартири, а також дворівневі планування. Квадратний метр коштує від 24 300 грн.

Перші дві секції будинку №1 повинні здати в 2 кварталі 2021 року.

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 29 300грн/кв. м

Буде закритий доступ для приватних автомобілів на внутрішню територію житлового кварталу POETICA. Проїзд передбачений тільки для машин комунального транспорту або спецслужб. На стилобаті будуть обладнані зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики.

Перша колекція квартир кварталу POETICA складається з чотирьох будинків по 26 поверхів кожен. Друга колекція представлена 4-ма будинками з висотністю 20-24 поверхи. Передбачено підземний паркінг. У стилобатній частини комплексу розташовані комерційні площі, де розмістяться супермаркет, спортивний зал, дитячий центр, салони краси, кафе і ресторани, аптеки і медичні кабінети та інші корисні сервіси.

Комплекс будує девелопер ENSO.

У першій і другій колекції житлового кварталу Poetica продають одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Вартість квадратного метра в житловому кварталі Poetica варіюється від 29 300 до 52 850 грн.

Заявлений термін введення в експлуатацію будинків Першої колекції:

будинки 3 і 4 — четвертий квартал 2020 року;

будинки 1 і 2 — четвертий квартал 2021 року.

У другій колекції запланований термін введення в експлуатацію будинку 1 — четвертий квартал 2022.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 36 100 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky кожен будинок буде представляти собою окремий квартал з закритим від сторонніх і автомобілів просторим внутрішнім двором.

Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів.

На території району буде облаштовано публічний простір — пішохідний бульвар і набережна каналу протяжністю 330 метрів з можливістю доступу до води. Також буде побудований власний освітній кластер Rybalsky Family Port, що включає дитячий садок, школу, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

Проект розвивають компанії SAGA Development і Perfect Group.

До інвестування доступні 1- та 2-кімнатні квартири, а також дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра — від 36 100 до 51 000 гривен.

Комплекс будують в кілька черг, два будинки вже ввели в експлуатацію, здача третього запланована на 4 квартал 2020 року.

ЖК OK’LAND

Адреса: Cоломенский район, просп. Повітрофлотський, 5
Ціна: від 22 100 грн/кв. м

Для додаткової безпеки та комфорту мешканців в житловому комплексі OK`LAND буде реалізована концепція «двір без машин». На великий озелененій території двору розташують 4 спортивні майданчики і 3 просторі дитячі ігрові зони.

У комплекс увійдуть 3 багатосекційних будинки висотою 12 і 24-26 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг.

ЖК будує компанія РІЕЛ.

У комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Є у продажу і дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 22 100 до 27 050 гривень. Найближчу чергу комплексу повинні здати в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК DOCK32

Адреса: Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д
Ціна: від 21 200 грн/кв. м

У ЖК DOCK32 двір буде закритим від автомобілів. Тут будуть обладнані місця для відпочинку — організована відкрита тераса, обладнані дитячий майданчик і спортивна зона. Люди з обмеженими можливостями або мами з колясками зможуть піднятися на спеціальному ліфті.

Комплекс являє собою два будинки висотою 26 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом.

Комплекс розвиває компанія «Ковальська Нерухомість».

До продажу доступні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні планування, а також дворівневі варіанти за ціною 21 200–31 350 грн/кв. м.

Заявлена дата введення — 4 кв. 2021 року.

Статьи по теме
Новини
Хід будівництва ЖК Edelweiss House

Новини компаній Будівництво Edelweiss House вже на фінальному етапі, повідомляють в Edelburg Development. В двох будинках, об’єднаних спільним 6-рівневим стилобатом, завершені покрівельні роботи. На 85% завершено…

22 / 09 / 2020

Новини
Скандал з ЖК «Авіа-квартал» у Вишневому: інвестори чекають рішення Офісу з протидії рейдерству

У Вишневому набирає обертів скандал навколо ЖК «Авіа-квартал» по вулиці Вітянській. Одразу кілька мешканців несподівано для себе постали перед шокуючим фактом: їхні квартири забудовник…

22 / 09 / 2020

Новини
Почалась передача житлового комплексу А52 керуючій компанії DIM Expert

Новини компаній Почався процес передачі житлового комплексу А52 до рук DIM Expert, які займуться обслуговуванням та охороною комплексу. Про це…

22 / 09 / 2020

Новини
Микитась заявляє, що надприбуткові проекти Укрбуду відокремлено із загального портфеля, який передали КМБ

Екс-депутат і колишній президент «Укрбуду» Максим Микитась, який зараз перебуває в СІЗО, висловився про ситуацію з добудовою об’єктів корпорації. На…

22 / 09 / 2020