Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ЖК з оригінальною архітектурою

18.08.2020

3м2 Редактор

Оригінальні, але разом з тим функціональні ЖК презентує столиця. 3m2 підібрав житлові комплекси, де архітектурній складовій приділено особливу увагу.

БФК INTERGAL CITY

Адреса: Печерський район, Старонаводницька, 16, б
Ціна: від 51 700 грн/кв. м

Обіцяє стати архітектурною пам’яткою столиці футуристичний БФК INTERGAL CITY. Будинки комплексу будуть виконані в світлих тонах, вежі округлої обтічної форми, немов «нарізані» на сегменти. В інтер’єрі будуть використані відкриті вільні простори, каскади панорамних терас з’єднають повітряні мости.

Комплекс розвиває компанія «Інтергал-Буд».

У БФК увійде п’ять будинків-веж висотою 10, 23, 25 і 27 поверхів.

Всі комунікації в комплексі будуть централізованими. У комплексі, крім житлової нерухомості, будуть реалізовані бізнес і торговий центри, де відкриють SPA-центр з басейнами, фітнес-центр, галерею бутиків, ресторани і кафе з відкритими терасами, конференц-хол, коворкінг, кінотеатр і т. д. Для дітей на території працюватиме дитячий садок, студія розвитку дітей і танцювальна школа. У комплексі буде організовано цілодобове відеоспостереження і охорона, контроль доступу, встановлена система розпізнавання осіб, налагоджена робота консьєрж-сервісу. Передбачено багаторівневий підземно-наземний паркінг з гаражними боксами для жителів і гостей комплексу. У всіх квартирах і апартаментах буде встановлена бездротова система безпеки і «розумний будинок» від компанії Ajax.

У INTERGAL CITY представлені до продажу одно-, дво- і трикімнатні апартаменти і квартири. Все планування індивідуальні. Вартість квадратного метра — від 50 900 до 99 750 гривень.

Комплекс будуватимуть в кілька черг. Перші три будинки планують ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК WASHINGTON CONCEPT HOUSE

Адреса: Печерський район, вул. Лабораторна, 12
Ціна: от 49 200 грн/кв. м

Фасад клубного будинку Washington Concept House від SAGA Development буде оздоблений спеціальною плиткою, викладеною під різним кутом, що створює ефект мерехтіння. Динаміки фасаду додає панорамне скління: в різний час доби і під різним кутом він буде виглядати по-різному.

22-поверховий будинок зводять за монолітно-каркасною технологією. У будинку буде працювати консьєрж-сервіс. Для майбутніх мешканців обладнають професійну винну кімнату з індивідуальними сейфами для пляшок, сигарний лаунж та домашній кінотеатр з повним технічним оснащенням. У будь-який час резиденти комплексу зможуть скористатися сервісом «особистий кухар», який управляюча компанія планує надавати у співпраці з провідними ресторанами столиці. Замовити та оцінити виконання будь-якої послуги можна за допомогою програми SFERA — програмного продукту, що забезпечує комунікацію жителів з керуючою компанією ATMOSFERA. У комплексі інтегрують систему «розумний будинок».

У новобудові доступні до інвестування одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, в тому числі, з терасами. Вартість квадратного метра — від 49 200 до 70 900 гривень.

В експлуатацію комплекс повинні здати в 3 кварталі 2021 року.

ЖК SALUT

Адреса: Печерський район, бул. Дружби Народів, 2
Ціна: від 28 500 грн/кв. м

Примітний своєю архітектурою житловий комплекс Salut. ЖК складається з двох веж, одна з яких з каскадною поверховістю. Вежа, що стоїть окремо, буде з округленими кутами. Друга вежа з каскадною поверховістю утворює трикутник, всередині якого буде двір комплексу. Перепади висот не різкі, а плавні, з похилою покрівлею. Покрівля буде експлуатованою, що створює додаткові місця для відпочинку мешканців та їх гостей.

ЖК буде складатися з двох будинків змінної поверховості — 5, 10, 12, 23, 30, 35 поверхів. На даху торгового центру обіцяють облаштувати басейн, а для дітей — зону атракціонів і розваг. У внутрішньому дворі комплексу облаштують спортивні та дитячі майданчики, а на перших поверхах розмістяться об’єкти комерційної нерухомості і різні сервіси.

У ЖК можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра становить 28 500–42 350 грн.

Здача комплексу заплановано на 4 кв. 2022 року.

ЖК ARIA

Адреса: Печерський район, бул. Дружби Народів, 13а
Ціна: от 39 900 грн/кв. м

Обіцяють зробити новою архітектурною домінантою району ЖК Aria. Комплекс виконаний в єдиній футуристичної концепції — з виразним силуетом, значними перепадами в поверховості секцій, використанням скла і сталі в фасадному оздобленні. Проект розвиває компанія GEOS.

ЖК представляє собою багатосекційний будинок змінної поверховості, з висотою секцій 25, 24, 21, 9, 3-7 поверхів. Також в комплексі будуть секції з нежитловими приміщеннями, комерційними, інфраструктурними, їх розмістять в маловисотних 3–7-поверхових секціях. Буде організована цілодобова охорона, територію зроблять закритою від авто і сторонніх.

У ЖК до інвестування доступні 1-, 2-, 3-кімнатні квартири. Вартість — від 39 900 до 60 000 гривень за кв. м.

Заявлений термін введення в експлуатацію 4 кв. 2021 року.

ЖК АРСЕНАЛ House

Адреса: Печерський район, вул. Московська, 7
Ціна: від 69 600 грн/кв. м

Виділяється незвичайною архітектурою ЖК «АРСЕНАЛ House». Будинок розділений на три секції з каскадної поверховості від 7 до 16 поверхів.

У комплекс увійде один трьохсекційний будинок, з висотою секцій 7, 13 і 16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. Власна інфраструктура буде розташована на перших двох поверхах, тут планують відкрити кафе, магазини, аптеки тощо.

У ЖК можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, також є в продажу дворівневі планування. Ціна квадратного метра становить 69 600–106 450 грн.

Здача комплексу запланована на 4 кв. 2023 року.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021