Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Житлові комплекси, що будуються у Дніпровському районі

02.06.2021

3м2 Редактор

У цю добірку ми зібрали ЖК неподалік від водойм та парків у Дніпровському районі, частина комплексів розташована в пішій доступності до метро або до наземного транспорту.

ЖК «Новий Автограф»

ЖК RUSANIV RESIDENCE

Адреса: Дніпровський район, Сверстюка, 54
Ціна: від 30 000 грн/кв. м

Поповнить новобудови Дніпровського району ЖК Rusaniv Residence, бізнес-клас від компаній Perfect Group і Citex Development.

Проєкт представляє чотирисекційний будинок висотою 25 поверхів на першій лінії Русанівського каналу, секції об’єднані стилобатом.

Стилобат буде експлуатованим, тут облаштують простір, де жителі зможуть відпочити, насолодитися панорамою міста. У комплексі буде реалізована концепція «двір без машин», встановлено відеоспостереження.

До інвестування доступні одно-, дво-, три-, чотири- і п’ятикімнатні квартири, є в продажу і багаторівневі планування. Вартість квадратного метра варіюється від 30 000 гривень і досягає 39 800 гривень.

До заселення перша секція буде готова в 4 кварталі 2022 року.

ЖК НОВИЙ АВТОГРАФ

Адреса: Дніпровський район, вул. Генерала Жмаченка, 26
Ціна: від 31 100 грн/кв. м

У Дніпровському районі Києва забудовник DIM будує ЖК «Новий Автограф». Проєктом передбачено будівництво двох будинків c секціями різної поверховості — висотою 18, 22 і 26 поверхів.

Внутрішній двір буде оформлений з елементами ландшафтного дизайну, місцями відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Комплекс буде закритим від авто і сторонніх, під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

У ЖК «Новий Автограф» продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні і п’ятикімнатні квартири за ціною 31 100–41450 грн/кв. м.

Введення в експлуатацію заявлене на четвертий квартал 2021 року.

ЖК STАR CITY

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 21 250 грн/кв. м

Житловий масив Дніпровського району поповниться новим комплексом Star City від забудовника BudCapital.

ЖК являє собою вісім будинків висотою 25 поверхів.

Двір буде упорядкованим і зеленим, створять прогулянкові алеї, організують місця для відпочинку, дитячі ігрові та спортивні майданчики. Двір буде закритим від авто і сторонніх.

У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Квадратний метр стартує від 21 250 і доходить до 24 500 гривень.

Першу чергу комплексу добудують до 4 кв. 2022 р.

ЖК Райдужний

Адреса: Дніпровський район, вул. Кибальчича, 2
Ціна: від 21 900 грн/кв. м

Новобудова комфорт-класу «Райдужний» будується в Дніпровському районі неподалік від однойменного озера. Забудовник — Київміськбуд. Комплекс буде складатися з трьох висоток по 26 поверхів. .

Перші поверхи комплексу будуть нежитловими. Заплановано також відкриття дитячої розвиваючої секції. Також забудовник обіцяє власний дитячий садок на території ЖК.

У новобудові можна купити 1-, 2- і 4-кімнатні квартири, всі двушки вже розпродані. Вартість квадратного метра — 21 900–25 900 грн.

Здача всіх трьох будинків комплексу запланована на 4 квартал 2021 року.

ЖК Дніпровська Мрія

Адреса: Дніпровський район, вул. Сосюри, 6
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

ЖК «Дніпровська мрія» »розташований в Дніпровському районі столиці. Новобудову будує компанія «Галжитлобуд».

У проєкті один будинок на три секції висотою 26 поверхів. У комплексі відкриють власний торговий центр, будуть працювати різні магазини та сервісні послуги. У дворі ЖК облаштують невеликий парк, встановлять дитячі ігрові майданчики. Територія буде закрита від автомобілів.

У продажу є одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Ціна квадратного метра — 20 000–28 000 гривень.

Запланована здача в експлуатацію — 2 квартал 2021 року.

Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації перевірить магістралі безперервного і регульованого руху на предмет самовільного захоплення тротуарів під паркувальні майданчики. Відповідне протокольне доручення дав заступник …

Новини забудовників Забудовник «Інтергал-Буд» повідомляє про старт продажів квартир у 3 секції ЖК «Паркові Озера 2». У цієї секції найменша кількість квартир на поверсі. Також тут наявні 5-тикімнатні квартири-дуплекси на верхніх поверхах, де відкривається чудовий краєвид з вікна. Секція …

Статьи по теме
Новини
Оголошено переможців конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020–2021 років»

Новини забудовників 3 липня відбулося оголошення переможців конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020–2021 років», який будівельна компанія «Інтергал-Буд» провела у партнерстві з…

28 / 07 / 2021

Новини
Стало відомо, яким буде тариф на електроенергію з серпня

В Україні підвищення тарифів на електроенергію перенесли з 1 серпня на 1 вересня. В результаті до кінця літа вартість кВт*год буде становити 1,68 грн. Про це на засіданні…

28 / 07 / 2021

Новини
Парк у кроковій доступності від ЖК

3m2 підібрав житлові комплекси з власним парком на території, або ті, що будуються впритул до великих зелених масивів. БФК POLARIS…

28 / 07 / 2021

Новини
На нових будинках житлового комплексу «Озерний Гай Гатне» з’явилися мурали

Новини забудовників Днями у житловому комплексі «Озерний Гай Гатне»  закінчили прикрашати муралами стіни нових будинків комплексу. Працювала над розписом команда…

28 / 07 / 2021