Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

10 безкоштовних сервісів для тих, хто робить ремонт

23.07.2021

3м2 Редактор

3м2 зібрав кілька безкоштовних і простих в роботі онлайн-ресурсів, які допоможуть дизайнерам-любителям при моделюванні та оформленні інтер’єрів.

Planner 5D — простий у використанні сервіс, який дозволяє власноруч робити планування кімнат і створювати всередині них дизайн інтер’єру. Інструмент пропонує створити план з нуля або скористатися вже готовим шаблоном мебльованої кімнати. За бажання, можна змінювати обробку, предмети меблів і їх розташування. Готовий план легко перекладається з формату 2D в 3D, щоб оцінити, як це може виглядати наживо. Сайт вимагає реєстрацію, має варіант безкоштовного використання і платних розширень. Є додаток для смартфона.

Ficus.House — магазин товарів для будинку, за сумісництвом — платформа для створення власних проєктів приміщення. Тут можна підібрати меблі і декор для дому, надихнутися готовими ідеями оформлення різних приміщень — від кухні до спальні. Для зареєстрованих користувачів всі функції абсолютно безкоштовні. Суттєва перевага — сайт двома мовами: українською та російською.

Homestyler — сайт дозволяє освоїти планування і обстановку приміщень з нуля. Всі предмети можна підібрати з каталогу, а візуалізація готового результату здійснюється 2D і 3D форматах.

HomeByMe — сервіс дозволяє створити двовимірний план кімнати або всього будинку, а також заповнити його дизайнерськими меблями і декором. Отриманий план можна візуалізувати. Скористайтеся безкоштовною або розширеною версією програми, щоб оформити свій будинок самостійно. Сайт англійською.

Планоплан — планувальник для приміщення, дозволяє новачкові накреслити і розпланувати площа без допомоги дизайнера. Можна пройти коротке навчання — програма має широкий функціонал і підходить для роботи навіть досвідчених фахівців. Параметри меблів можна вказувати, в бібліотеці є широкий вибір інтер’єрних рішень.

Sweet home 3D — можна працювати на різних мовах. Має великий каталог з варіантами оформлення, пропонує безкоштовні моделі для скачування. Можна встановити на комп’ютер або використовувати онлайн.

Remplanner — російськомовний інтерфейс, зручні підказки, принцип роботи зрозумілий інтуїтивно — ось головні причини використовувати цей сайт для планування свого інтер’єру. Його однаково використовують новачки і професіонали. Готовий макет можна перевести у формат 3D.

SketchUp — дозволяє створити проєкт не тільки будинку, але і дорожньої ділянки. Має безкоштовну і розширену платну версію. Усі необхідні об’єкти можна взяти з готової бази або знайти в Інтернеті.

IKEA Home Planner — тут можливості не такі, як у спеціалізованих програмах, але підібрати меблі під новий ремонт досить просто. Є варіант самостійного проєктування, де можна використовувати будь-які меблі з IKEA і представити приклад кінцевого результату.

Space Designer — сайт дозволяє рухати, переставляти та міняти меблі в готовому приміщенні, щоб визначитися з розстановкою предметів. Має не такий великий асортимент, як інші програми, але для практики — те, що потрібно.

Дитяча спальня — це територія, де можна грати, творити, вчитися і відпочивати. Це універсальний простір для найменших членів сім'ї, тому абсолютно справедливо, що цей простір вимагає найбільшого …

Перепланування — серйозний крок, як у вторинці, так і в новобудові. Щоб зважитися на нього потрібно врахувати багато деталей, про які Ficus говорили в великій …

Статьи по теме
Планування
5 програм для онлайн-розстановки меблів у квартирі

Ремонт — це завжди суттєві фінансові витрати. Кожен шукає способи, як зекономити. Один з можливих варіантів трохи заощадити — сробувати…

30 / 09 / 2022

Планування
Готуємося до зими: корисні поради

Україна поступово підходить до найскладнішого опалювального сезону в умовах війни. За оптимістичним прогнозом, в тих регіонах, де не ведуться активні…

02 / 09 / 2022

Планування
Яким має бути планування зручного й недорогого житла

Архітектори та інженери АІММ розробили стандарт щодо того, як швидко та якісно проєктувати недороге житло, що відповідає сучасним вимогам. Смарт-квартири…

24 / 05 / 2022

Планування
Які квартири в Україні тепер варто купувати? 17 заміток архітектора

Олександр Столовий, головний архітектор проєктів Аrchimatika підготував декілька порад про те, як обрати найбільш безпечне житло, аби максимально убезпечити себе…

20 / 03 / 2022