Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
4 варіанти перепланування однокімнатної квартири в ЖК Terracotta

08.05.2020

3м2 Редактор

Одна з найчастіших проблем, з якою сьогодні стикаються люди, купуючи квартири у сучасних житлових комплексах — це кімнати зі скошеними кутами. Як іноді, жартуючи, кажуть дизайнери та архітектори — кімнати, що схожі на «шматки сиру». Один з таких варіантів планування 3m2 вирішив розглянути разом з експертами платформи hallway.

Ми обрали однокімнатну квартиру у ЖК Terracotta загальною площею 41,85 кв. м та запропонували резидентам платформи (зараз на платформі hallway зареєстровано вже більше 1000 перевірених архітекторів та дизайнерів з усієї України) розробити альтернативні варіанти планування.

Забудовник запропонував зробити окрему спальну кімнату та кухню-студію, стандартне рішення для молодого подружжя без дітей. Але, як ми знаємо, потреби бувають різними, і далеко не всім підійде такий варіант.

Варіант від забудовника

Резиденти платформи холвей розробили ще 4 альтернативних рішення для різних типів мешканців.

В першому варіанті архітектори запропонували планування для подружжя з дитиною. Відокремили дитячу кімнату. Площа кухні-студії стала меншою, але при цьому її функціональність повністю збережена. Замість обіднього столу в кухні продумано цікаве рішення з барною стійкою. В спальній кімнаті архітектор запропонував розумне використання кутового простору за рахунок меблів. Він переставив ліжко на іншу стіну. Таким чином у кутах стають стіл та тумбочки, які можливо буде зробити під замовлення зі скосом.

Варіант 1

Архітектори розробили й альтернативний варіант для подружжя без дітей. В цьому варіанті перегородкою відокремили кухню та об’єднали обідню зону з вітальнею. Завдяки великому кутовому вікну вітальня в такому варіанті стає дуже світлою та буде здаватися набагато просторішою. Перевагою стає поява гостьового спального місця, завдяки тому, що у вітальні з’являється місце для розташування розкладного дивана. У спальній кімнаті, як і в попередньому плануванні, пропонується розумне використання кутового простору за рахунок меблів.

Варіант 2

Враховуючи той факт, що багато хто з власників купує квартири для майбутньої здачі їх в оренду, архітектори запропонували два варіанти планування для тимчасового помешкання поодиноких людей. Наприклад, для студента, або фрілансера, який часто працює вдома. В цьому варіанті передбачене зручне робоче місце в зоні з денним освітленням біля великого кутового вікна. Приймаючи до уваги, що людина мешкає сама, архітектор пропонує убрати міжкімнатні двері, що робить квартиру дуже світлою та просторою. Це планування буде досить функціональним рішенням для квартири під здачу.

Варіант 3

І останній варіант планування підійде для молодої людини, яка багато працює та зазвичай тільки ночує вдома. Найважливішим для мешканця цієї квартири буде затишна спальна кімната з великим зручним ліжком. Кухня та вітальня в такому варіанті розраховані на те, що людина проводить в них мінімум часу — швидкий сніданок та чашка кави вранці або легкий перекус ввечері. Звісно, цей варіант також більш підходить не для постійного, а тимчасового помешкання.

Варіант 4

Рубрика підготовлена за сприяння сервісу hallway

Статьи по теме
Новини
Нові проекти та старти продажів у червні в передмісті Києва

3m2 підібрав для вас ЖК та котеджні містечка, де з’явилися нові проекти або стартував продаж квадратних метрів. Гостомельські Липки-4 (Гостомель)…

03 / 07 / 2020

Новини
У Києві будуть боротися за збереження книжкового ринку «Петрівка»

До 1 січня 2021 року книжковий ринок «Петрівка» планують ліквідувати. Замість нього планується зведення торгово-розважального центру. Про це повідомляє представник ініціативної групи…

03 / 07 / 2020

Новини
На будівництві Великої Окружної дороги сталася розтрата 354 млн грн

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 мільйони гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги….

03 / 07 / 2020

Новини
Ціни червня на ринку новобудов у Києві

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні…

03 / 07 / 2020