Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Помилки в інтер’єрі спальні

06.11.2020

3м2 Редактор

Дизайн спальної кімнати повинен викликати позитивні емоції, створювати легку атмосферу. У спальню ми приходимо відпочити після важкого дня. Тому оформлення повинно бути легким, приємним, комфортним. Вибираючи оздоблення спальні, важливо звертати увагу на різні дрібниці, які можуть впливати на сприйняття дизайну в цілому.

Разом з дизайнером платформи пошуку і підбору hallway.pro, зробили добірку найпоширеніших помилок в інтер’єрі кімнати для відпочинку, щоб уберегти вас від невдач.

Занадто яскраве оформлення стін

Вплив кольорів на психіку людини давно відомо — насичені кольори можуть викликати дратівливість, неспокій, порушення сну. У спальню краще вибирати оздоблювальні матеріали — шпалери, фарбу — стриманих, приглушених тонів. Навіть, якщо ваш улюблений колір — червоний або помаранчевий, постарайтеся використовувати його у якості акценту, дозовано і продумано.

Ліжко в кутку

Це стосується у першу чергу двоспального ліжка. Людина, яка спить на половині біля стіни, буде постійно турбувати свого сусіда і відчувати дискомфорт. Коли на ліжку сплять двоє, то кожному з них потрібен доступ до своєї стороні спального місця. Постарайтеся розташувати ліжко посередині, залишивши хоча б невеликий прохід для обох осіб. Помилково розташовувати ліжко навпроти дверей або вікна — через це людина може спати тривожно.

Неправильне освітлення

Занадто різке світло може викликати перезбудження нервової системи та безсоння. Тут зовсім необов’язково встановлювати світло, як у хірургічному кабінеті. У спальній кімнаті освітлення повинно бути багаторівневим — яскраве світло від стельових світильників і приглушений від настінних бра, торшерів. Під час відпочинку використовуйте нижнє світло, щоб очі звикли до темряви і розслаблялися. Корисно запалювати свічки або вмикати невеликі світильники перед сном — це діє заспокійливо.

Відсутність приліжкового столика

Яким би ви не були мінімалістом, завжди знайдеться, що покласти на тумбочку біля ліжка. Окуляри, телефон, книга, стакан води — вони повинні бути від вас на відстані витягнутої руки. Занадто аскетичний інтер’єр, в якому з меблів тільки одне ліжко може бути зовсім не зручним для життя. Це може бути компактний столик на одній ніжці або повноцінний комод з ящиками і настільною лампою, тут все залежить від обраного стилю.

Щоб уникнути помилок та зробити спальню більш затишною, надихайтесь ідеями та дизайнерськими колажами від Ficus. Ficus — сервіс ідей та товарів для дому.

Статьи по теме
Новини
Для будівель, які зводяться за державний кошт, стане обов’язковою безбар’єрність

У 2021 державне фінансування отримають виключно проєкти будівництва, в яких враховано вимоги безбар’єрності. Інклюзія та доступність об’єктів, у першу чергу соціальної інфраструктури та громадських місць,…

27 / 11 / 2020

Новини
На Русанівських садах знову блокують рух будівельної техніки

Жителі Русанівських садів вкотре перекрили дорогу для будівельної техніки для Подільського мостового переходу. На Facebook «Еко-Буд-Трейд», яке здійсню’ будівництво зазначається, що…

27 / 11 / 2020

Новини
Старти продаж та нові проекти у новобудовах Києва

ЖК Chalet. Старт продажу Стартували продажі в новому проекті ЖК Chalet від Standard Development. Квартири від 839 тис. грн. Розташування:…

27 / 11 / 2020

Новини
Прокуратура повернула навчальному закладу земельну ділянку вартістю понад 4 млн грн

Київська місцева прокуратура № 9 за участі ювенального прокурора у судовому порядку домоглася повернення у користування вищого навчального закладу земельної ділянки у Солом’янському районі м. Києва…

27 / 11 / 2020